Račas vadina mane melagiu. Nežinau, ką daryt…:(

Šiandien mano “nelaimingi santykiai“ su Račo blogu nejučia peraugo iki viešo pasikoliojimo. Štai prie ko priveda pernelyg didelis domėjimasis gabiais rašeivomis ir pernelyg dideli norai su jais   pabendraut… 

Trumpa “ginkluoto konflikto“ chronologija:

1. Račo bloge atsirado jo pasisakymas (dar vienas atsikirtimas prieš  aršiai jį paskutiniu metu visur puolančią klakerių gaują). Nors visumoje “šioj kovoj“ tikrai esu greičiau Račo, o ne klakerių pusėj- straipsnio pabaiga mane truputį prajuokino. Nes jis kviečia diskutuoti jo bloge. Kuriame- bent jau man- nėra taip paprasta ką nors “prieš plauką“ cyptelt. (aprašinėjau jau savo mėginimus  čia anksčiau…)  

2. Kadangi norėjosi truputį pasišaipyt iš to kvietimo diskusijai- vėl pabandžiau įdėt komentarą tam bloge racas.lt. Eilinį kartą gavau per nosį užrašu “Sorry, error“. 

3. Truputį įsiutau. Užėjo noras atkeršyt “cenzoriui, veidmainiškai siūlančiam diskutuot“. (Rašau tai kabutėse, nes dabar iš tikrųjų nesu visai tikras. Gal jis ir nekaltas, gal tikrai kalta jo blogo “mechanika“, kuri visai atsitiktinai tik man “klaidas mėto“…). Na, ir- mea culpa– neiškenčiau. Nuėjau į “balsą“ ir po bjauriu Čyvo straipsniu, dedančiu Račą į šuns dienas, prisijungiau prie spardytojų choro. Įdėjau tą savo komentarą ten.

O dabar gavau Paties gerbiamojo Račo atkirtį. Griežtą, kaip Maskvos nota Tbilisiui. (Nors išlieka viltis, kad gal iki tankų neprieisime… 🙂 )

Dabar belieka sausai “išdėstyt dokumentus“.

1. niekingas melagio Urvinio postas “balse“:

urvinis

2008-09-02 12:21:05

Račas savo bloge rašo:

“Brangieji kolegos,

Rūta Grinevičiūte, Vladimirai Laučiau, Irmantai Melianai ir Tomai Čyvai ir visi kiti, kurie dar nespėjo…

Ačiū labai už parodytą dėmesį, ačiū….

…. O jei labai norite su manimi padiskutuoti, parašykite man į blog’ą. Aš Jums būtinai atsakysiu.

Tiesa, už tai Jūs tikriausiai negausite honoraro, bet patikėkite, kartais gera diskusija įmanoma ir už dyką.“

>>>>>>>>

Įdomu, ar ilgai jiems sektųsi TEN diskutuoti su Raču. 🙂 
Gal, kaip kolegoms…

Man tai nesisekė. Leptelėjau vieną kartą, turbūt, kokį nors sakinį, kuris neatitiko “redakcijos nuomonės“. Na, ir “diskusija baigėsi“. 
Iškart sakau: keiksmažodžių nevartojau. Tiesiog savo komentare kažką parašiau “prieš plauką“. To užteko, kad būčiau įtrauktas į “juodąjį sąrašą“ negerų tipų, kurie į bandymus komentuoti Račo bloge gauna per nosį užrašu:

“Sorry, there was an error…“ 🙂

Apgailėtina ir juokinga, kad netgi nedrįstama tiesiai-šviesiai pasakyt: “esi nepageidaujamas“. Tai būtų galima suprast, ir tylėčiau, ir nieko nesakyčiau.

O taip- užpykau truputį. 🙂

(Nors Laučiaus propaganda man visiškai nesimpatiška)

2. Račo atkirtis niekingam melagiui Urviniui:

Artūras Račas

2008-09-02 18:04:06

Gerbiamas Urvini, esate visiškas melagis. Jei Jūs tas pats Urvinis, kuris nurodo e.pašto adresą fanta15@gmail.com…, tai mano bloge yra (nepatingėjau suskaičiuoti) 6 Jūsų parašyti komentarai. 

Vienas jų yra toks: “Rusų kalboje yra toks kvailokas išsireiškimas “seksualno ozabočennyj”. Panašu, kad mūsų mielas Račas yra trupučiuką… na, gal visai nedaug, bet gana ryškiai…:) “jevreisko ozabočennyj”. Tai jam neleidžia miegot rabinai su virgulėmis prie Sporto rūmų, tai Economist…:)“

Taip kad niekas Jūsų į jokius “juoduosius sąrašus“ netraukė, nes tokių paprasčiausiai nėra. 

Aš suprantu, kad labai norisi kartais pavaidinti disidentą, tačiau paieškokite kitų būdų…Solidesnių…

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Taigi. Dabar privalėčiau pasibarstyti galvą pelenais. 

Juo labiau, kad- iš tikrųjų- po to, kai įdėjau tą niekingąjį “melagingąjį“ postą į “balsą“, man pagaliau vieną kartą pavyko pyptelt ir pas Račą. Sutapimas tai, ar ne- nežinau. MAnykime, kad sutapimas. Patikrinti negalėjau, nes jau po 3 min. vėl gavau per nosį “error“ užrašu. Kai jau bandžiau atsiprašyti…

>>>>>>>>   >>>>>>>>>>>>>>>>

Būtų buvę daug padoriau ne “skųstis“ čia (o gal- tiesiog niekingai giriuosi madingo rašeivos dėmesiu, kad ir tokiu…) . O mandagiai nuėjus pas tą Račą truputį atsiprašyt, truputį pasiteisint, truputį paaiškint. 

Kad aš vis tik nelaikau savęs visišku melagiu. O jis, galbūt, mane nevisai teisingai suprato: aš nesakiau, kad manęs pas jį iškart neįleido. Taip, tikrai- man buvo leista pas jį paskelbt net  6 postus. Užrašai “sorry, error“ pasirodė po to paskutiniojo posto, kurį Račas cituoja savo atkirtyje melagiui Urviniui. Kuo tas postas toks kriminalinis- galite spręsti kiekvienas pagal savo skonį. 

Būtų buvę daug trumpiau nueiti ir pasakyt visa tai ponui Račui tiesiogiai. Bet atsibodo nužemintai ten “laužtis“ per tą jo cenzūrą. Galbūt, paskui jis truputį ją susitvarkys- tada galnuėjęs pasiūlysiu jam perskaityti visa tai čia. Jei norės. O aplamai tai nebūtina.  Tegu sau įsivaizduoja, kad esu vienas iš tų šiknių-rašinėtojų, kurie teplioja tvoras ir užsipuldinėja genijus, tegu sau ramiai “diskutuoja savoje chebroje“.  

Reklama

10 komentarų apie “Račas vadina mane melagiu. Nežinau, ką daryt…:(

 1. Komentuoju pats save…
  1. Pabandžiau vis tik nueit ir atsiprašyt. Atsiprašymas- kaip ir mano visi atsiprašymai- truputį urviniškas… Bet pavyko, buvau priimtas iš pirmo karto.
  2. Gal jie pagaliau pataisė tą savo įrangą. Jeigu mano nepadorūs klykavimai davė nors tiek naudos visuomenei- nėra blogai. Pasitarnavau demokratijai. 🙂
  3. Gal išvis visas mano rėkavimas buvo vien mano paranoja, viskas man pasivaideno. Tada TIKRAI NUOŠIRDŽIAI ATSIPRAŠAU.
  4. Deja, paranoikams visada išlieka abejonės. Jie labai sunkiai patiki sutapimais…
  5. Bet nelabai svarbu, turbūt. Viskas smulkmena, palyginus su pasauline revoliucija…

 2. Gerbiamas Urvini, mano patarimas būtų labai paprastas – nemeluokite.

  O šiaip esu labai pamalonintas Jūsų dėmesio ir atsiprašau už technines problemas bloge. Jums ne vieninteliam pasitaiko, bet jau esu minėjęs, kad nesu IT specialistas ir visiškai pasikliauju savo vyresniojo sūnaus pagalba ir blogo priežiūra.

  Beje, paranoja, pastaruoju metu Lietuvoje labai madinga liga. Nuoširdžiai linkiu nepasigauti šio viruso.

  Ir dar noriu pasakyti – tai, ką sakote viešojoje erdvėje, yra labai svarbu. Ypač, kai sakote būdamas ne visiškai teisus.

  Su geriausiais linkėjimais,

  Artūras

 3. p. Artūrai, man problemos rašyti Jūsų bloge, tokios pačios, kaip ir p. urvinio. Pavyko paskelbti keletą postų, bet tik prieš tai nuėmus visus JAVA apribojimus bei ištrynusslapukus bei per naujo pakrovus browserį. Su kiekvienukartu tą patįdaryti gaila laiko, o be to ir tas jauėmė nebepadėti. Įtariu, kad čia kalta Opera, su IE turėtų eiti be problemų.

 4. Mane irgi ištiko panašus (“bano“) likimas :))
  Gal visgi ir ponas Artūras kiek perlenkė su tuo apsimelavimu…:)

  Geriausiu atveju čia abi pusės tik klysta (įsimaišė technologiniai dalykai), o blogesniu… blogiau 🙂

  Sakykim žvaigždės spindi gražiau iš toli 🙂

  praeinant

 5. Taip, žvaigždės iš toliau gražesnės 🙂
  Mane apėme nusivylimas, paskaičius pono Račo pamoksliuką “Urvini nemeluok“.
  Atrodo, kad savo aiškinimus apie tai, kad nėra vienos tiesos ir vien balta-juoda, ponas Račas taiko kitiems, bet ne sau. Šiuo atveju “baltas“ Račas ateina ir rėžia “juodam“ Urviniui: “Esi melagis, nieko neblokavau savo bloge“.
  Gi ne visai baltas Račas ne visai juodam Urviniui pasakytų: “Urvini, įvyko skaudus nesusipratimas. Aš tikrai nieko neblokavau, bet gal taip darė mano programinė įranga, aš ten nieko nesusigaudau, atleisk už nepatogumus. Bet tu irgi “fruktas“: reikėjo pirmiau su manim tiesiogiai pasiaiškinti, o ne viešoj erdvėj visiems rėkauti, kad aš blokuoju nepatikusius. Reikėjo man parašyti – ak, tiesa, nepaskelbiau savo bloge savo e-mailo, na, bet žinai, kas aš toks, galėjai skambinti į BNS ar į Alfą kreiptis, ten aš nurodau savo kontaktus kaip alfa-eta-alfa.lt.“

  Tai toks mano įsivaizduojamas būtų paaiškinimas iš žmogaus, kuriam pasaulis nėra vien balta ir juoda…

 6. Po žaismingai taiklaus Vilnies komentaro laukčiau ne ką mažiau šmaikštaus p.Artūro atsakymo. 🙂

  P.S. Tiems, kurie turi problemų A.Račo bloge siūlau pabandyti naudoti IE, o galbūt ir tą naująjį Google Chrome browserį: pabandymui su IE man iškart pavyko patalpinti savo mažytį komentariuką.

 7. Oi, Vilnie, labai jau Tu griežta. 🙂 Aš tikrai nereikalaučiau tokių švelnybių kaip “įvyko skaudus nesusipratimas“. Chi. Skamba kaip… 🙂

  Na, čia buvo eilinė situacija, demonstruojanti, kad negerai yra ką nors kuo nors apkaltinti, neturint įrodymų.
  Pvz., Masiulis sako: “man susidarė įspūdis, kad Zuokas yra vagis“. Zuokas pasipiktinęs pareiškia: “Masiuli, tu visiškas melagis“. Įrodymų nėra. Todėl Masiulis juridiškai neteisus. Jis privalėjo tylėti.

  O dėl reagavimo į nepatinkančius komentarus- tai mūsų draugui Artūrui paprasčiausiai dar trūksta internetinės patirties. Su laiku ir jis susigaudys, kad bandymai banint, “žiauriai atsikirtinėt“, “auklėt“- nieko gero neduoda, atvirkščiai- tik pritraukia daugiau įkyruolių, kuriems tai pramoga. Vienintelis vaistas- paprasčiausiai nekreipt dėmesio, tada jie patys išnyksta, jiems pasidaro neįdomu.

 8. Na, nemokėsiu tikriausiai būti toks šmaikštus kaip Vilnis….

  Bet pirmiausia priminsiu, ką balse parašė gerbiamas Urvinis:

  Man tai nesisekė. Leptelėjau vieną kartą, turbūt, kokį nors sakinį, kuris neatitiko “redakcijos nuomonės“. Na, ir “diskusija baigėsi“.
  Iškart sakau: keiksmažodžių nevartojau. Tiesiog savo komentare kažką parašiau “prieš plauką“. To užteko, kad būčiau įtrauktas į “juodąjį sąrašą“ negerų tipų, kurie į bandymus komentuoti Račo bloge gauna per nosį užrašu:

  “Sorry, there was an error…“ 🙂

  Apgailėtina ir juokinga, kad netgi nedrįstama tiesiai-šviesiai pasakyt: “esi nepageidaujamas“. Tai būtų galima suprast, ir tylėčiau, ir nieko nesakyčiau.

  Na, labai atsiprašau, jei tai ne melas. Juodi sąrašai, nedrįstama pasakyti…

  Gal tada Urviniui pirmiausia derėjo viską išsiaiškinti su manimi – parašyti, kaip siūlo Vilnis, o ne bėgti verkti į sterblę T.Čyvui….

  Juk ne aš pirmas padariau klaidą, o Urvinis…

  Beje, sūnus sakė, kad komentarų varikliuką pertvarkė…:)

  Ir nieko niekada neišiminėjau ir nebaninau. Užtenka čia zirsti ir skųstis. Ir nereikia manęs auklėti intereneto dvasia – pakankamai esu suaugęs ir pats sprendžiu kaip elgtis:)

  Su geriausiais linkėjimais

 9. Artūras pasakė “howgh“, tuo galime šią temą ir užraukt.

  {In the language of the Lakota Sioux this word means ‘hello’. Nowadays it’s frequently used in the end of some monologue. Means something like “thats all I wanted to say, your turn“.}

 10. Mielas Urvini,

  1) 100% užtikrinu, kad tai tebuvo techninė WP įskiepio klaida. Juk aiškiai matosi iš to, kas parašyta. Kur nors žodis "blocked" šviečia?

  1b) http://www.google.com/search?hl=en&q=false+positives+wp+spam+free – taip, tai ne tik mūsų problema

  2) Pabandyki parašyti komentarą su žodžiu "kopūstas" – pamatysi, kaip atrodo WP blokavimas.

  3) Man juokinga, kaip kvailai galima reaguoti į tokias problemas. Net jei tai ir būtų buvęs blokavimas.

  Tad atsiprašau už nesklandumus, ir tikiuosi įtikinau, kad jokių čia diversijų nėra.

  Aurimas [racas.lt IT admin]

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s