"2K" projektas "žmonių Valia". (Valinskas).

Citata:vilnis rašė:
Valinskas nėra kvailas, tik neaišku, kam naudos jis įgytą valdžią. .


Neteisingai statomas klausimas- kam Valinskas “naudos įgytą valdžią“. Teisingiau, turbūt, būtų klaust “kam jis ją padeda užsitikrint“. Kam atiduos savo balsus ir parduos kėdes. 
Aš toje laidoje ( http://video.alfa.lt/lt/video/view/?id=121&page=1) paties Valinsko ir nesiklausiau, jis man ten nebuvo įdomus. Nes jis, po teisybei, nieko savo ir nekalbėjo, tik linkčiojo galvą, antrindamas Profesoriui. Įspūdis buvo sudaromas toks, lyg sėdėtų greta du patenkinti vyrai: saikingai patenkintas samdyto darbuotojo padarytu darbu Užsakovas ir labai patenkintas sėkmingai įvykdyta užduotimi Jaunesnysis Bendradarbis. 
Tai nebuvo panašu į “piršlybas“. Greičiau į ataskaitą. 

Kurį laiką dar bus spėliojama ir ginčijamasi: “kairės“ ar “dešinės“ projektas? kam parsiduos, kuriems padės obuoliauti? Visi valentinavičiai-aleksandravičiai-račai-spurgos drabstys viens kitą purvais, taškysis seilėmis, darydami liaudžiai didžiulės “kairės-dešinės ideologinės kovos“ įspūdį. Tuo tarpu ežiukui yra aišku: tai, ko gero, nėra visiškai atskiras “kairės“ arba “dešinės“ projektas. Mes, turbūt, niekada nesužinosime, kas konkrečiai buvo to projekto autorius, bet jau dabar beveik neabejodami galime vadinti jį “2K projektu“. Pagal principą “žiūrėk, kam tai naudinga“. Nors pavadinimas “2K“ šiuo atveju irgi formaliai truputį per siauras. (Matėme juk ir “paslaptingąjį liberalų prisikėlimo stebuklą“).

Landsbergis apie tai užsiminė tik truputį, nelabai artikuliuotai. O Valinskas tai ir visai atvirai. Ne kartą ir ne du. Pagyrūniškai: žiūrėkite, mes JAU sunaikinom jums du, tris, gal net keturis konkurentus! Privalote džiaugtis, kokios dar čia abejonės gali būti mūsu naudingumu! 
Ir džiaugiasi. Landsbergis santūriai, šypsodamasis į ūsą. Degutienė su Kubilium aistringai, kupini vilčių. “Socdemai“- tyliai, nomenklatūriškai slaptai skaičiuodami variantus. “Valstybininkų“ negirdime, jie tiesiog dirba Lietuvos labui. 

Nuo anos atmintinos Kovo 11 mes matome vykstant aršią kovą tarp “dešiniųjų“ ir “kairiųjų“ beveik visais klausimais. Jie garsiai ginčijasi, kaltina vieni kitus visomis nuodėmėmis, žodžiu- iš išvaizdos- nesutaikomi priešai. Bet būna momentai, kada jie sutartinai nutyla. Būna nuodėmių, apie kurias mums jie niekada nepasakoja, oponentų “į dienos šviesą“ niekada netraukia. Paslaptys, kurių atskleidimas grėstų valstybės pamatams. Kompromatai, kurie gali pasirodyt per juodi, kad jais taškytis. Klausimai, kurie protingiesiems savaime suprantami, o naivuoliams apie juos galvot nesveika. 

Politika yra reikalas, apie kurį naivuoliai šneka, o cinikai jį daro. Šnekos ir darbai dažnai būna truputį atskirai. 

Šiuo atveju matome politikos cinizmo apoteozę: mums beveik atvirai demonstruojamas meistriškas “darymas, kaip reikia“, praktiškai nebesistengiant apkaišyti to darymo kokiomis nors “ideologinėmis“ plunksnomis. Atvirai sakant: “kas tos plunksnos, kam jų reikia? naivuoliams? o be plunksnų dar ryškiau!“

Ežiukui aišku, kad jie padarys, kaip reikia. Kaip reikia jiems. Tikėkimės, kad ir mums tai bus nekenksmingas variantas. Gal net geresnis iš įmanomų.
__________________
Kol nepradedu mąstyt- dar egzistuoju

Reklama

3 komentarai apie “"2K" projektas "žmonių Valia". (Valinskas).

  1. O kodėl Valatka Lietrytyje gąsdina Sodoma ir Gomora, jei Tėvynės Sąjunga nepajėgs priimti Valinsko? Gąsdina visokiomis isterikėmis Rasomis Juknevičienėmis ir socialistais Dagiais, kad jie viską sugadins?
    Valinsko projektas tėra lryto ir kitų valstybininkų noras toliau viską reguliuoti valdžioje. Bet aš svarstau, ar neparduos jų Valinskas bet kam, kas moka daugiau. 😉 Juk net prezidentas kartais išsprūsta iš jų “globos“, tai ką jau kalbėti apie laisvus verslo menininkus. :))

  2. Man tai smalsu, kodėl niekam neateina į galvą, kad Valinsko projektas gali būti… Valinsko!
    Arba jį laiko visai kvailu, arba visokius projektus matantys aukščiau savo nosies nemato.

  3. Man akivaizdus toks dalykas: lietrytis su Valatka ir Vainauskiene nepergyventų dėl kokio vienišiaus projekto. Jie rūpinasi tik Valstybiniais Reikalais. T.y. tais, kurie pradėti su savos chebrytės žinia.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s