Pirmoji Prancūzijos dama. Carla Bruni. (vėl išsitraukiu..)

Vėl susirandu ir išsitraukiu užrašus, kurių aną kartą nepabaigiau, pasilikau tik pasidėjęs kelis YouTube langelius, paplepėti ketinau vėliau, bet taip ir neprisiruošiau tada…

Dabar, beslampinėjant po internetą, priminė vėl apie ją Caffe Latte…

Aha. O man tada gavosi truputį juokingai. Dabar jau papasakosiu gal. Jei spėsiu…

Taigi. Žiūrėjau teliką. Užkliuvau tą vakarą už kanalo, kurio paprastai niekada nežiūriu. “TV5Monde“. Aš juk nesuprantu prancūziškai.
Bet tą vakarą jie rodė labai gerą muzikinę laidą, tokį “gyvo garso“ koncertą su pasikalbėjimais. Labai puikus vedantysis (netgi man, su mano prancūzų kalba, patiko jo klausytis…:), na, tiesa, jam su atlikėjais tekdavo plepėti ir angliškai, tada geriau suprasdavau…), įdomūs ir tikrai visi geri atlikėjai. Kai kurie iš jų man tą vakarą stipriai patiko. Nors iš pažįstamų vardų buvo tik “Metallica“ (man jie nebuvo įdomūs), kiti man nebuvo girdėti…, bet tai ir įdomiau. (Be to, aš ir atsilikęs jau, nebesidomiu…, todėl kartais atrodo naujiena tai, ką visi žino).

A, taigi, apie Carlą Bruni. Na, žodžiu, dainavo ten visokios jaunos afrikietės, kažkoks džiazmenas iš Amerikos, kažkokie jauni prancūzai… na, ir ji tame tarpe. Pavardė lyg ir kažkur girdėta kažkada, bet maža ko- nesidomiu aš tomis prancūzėmis ar italėmis… Iš pokalbio net ir neaišku. Kažką su vedančiuoju plepa apie itališką kiną, paskui apie dainas… Visas tas senas dainas (Čelentano, Riki&Povery, Dalida ir pan.) ji atpažįsta iš pirmo takto, nespėja pasigirst ir trečia nata… (žaidimas toks- atspėk melodiją..). Velniškai simpatiška ponia. Įtikinantis, patraukiantis natūralumas, aristokratiška inteligencija veide, aprangoj ir net sportiniuose bateliuose. … 🙂 Ir labai šiltai dainuoja. Na, žodžiu, susižavėjau, susidomėjau. Užsirašiau ant popieriuko pavardę. (Ir dar dvi kitas). Kad galėčiau paskui internete pasidomėti. (Nors žinojau, kad jau kažkur girdėta tokia pavardė Carla Bruni. Bet tai juo labiau reikia išsiaiškint…)

Kitą rytą pagūglinau- aha, aišku… Štai kur girdėjau. Ryšium su Prancūzijos prezidentu… Pirmoji dama. Hm.
Ėmiau gerbti prancūzus. Ir jų prezidentą. Nenuostabu, kad ji jiems taip patinka.
P.S. O pas Caffe Latte užklydau, nes skaičiau Kulturpolyje apžvalgas (rekomenduoju), jose radau apie kažkokią K. Sabaliauskaitės barokinę knygą, pas Igniešką pamačiau, kad ir Vilnis gal net nusipirkusi tą knygą turi (o gal net perskaičius), ir t.t., tokie žinomi klystkeliai… Ir pan.

Reklama

4 komentarai apie “Pirmoji Prancūzijos dama. Carla Bruni. (vėl išsitraukiu..)

 1. Simpatiška ta mergaitė Gabre iš Caffe Latte, gražų blogą pradėjo vesti.

  Karla Bruni nesujaudino, bet tai – jau kiekvieno skonio reikalas. Aš, pavyzdžiui, iki šiol vis būnu abejinga aktorės Valerijos Bruni-Tedeski (http://www.imdb.com/name/nm0116254/), kuri, skaičiau, yra tikra Karlos sesuo, vaidmenims filmuose, nors daugelis labai ja žavisi ir skiria apdovanojimus Kanuose ir Lokarne 🙂

 2. vilnis rašė…“Simpatiška ta mergaitė Gabre iš Caffe Latte“…

  Nesiginčiju, simpatiška. Todėl ir nuorodą pasidėjau.

  Bet aš Tau dabar dar ir kitos mergaitės nuorodą pasiūlysiu. Paįvairinimui. Akiračiui, tpsknt. Irgi simpatiška. Nors truputėli visai kito stiliaus. Tokia šiuolaikinė jaunutė Bridžita Džons. 🙂 Vadinanti save kukliai “ userfriendlybitch“.

  Žodynas ir tematika smarkiai jaunatviški, rimtumo trūksta…:) Bet žodžiai liejasi laisvai, įvairumo dėlei ir akiračio praplėtimui gali užmest akį. 🙂
  maistasausims.blogas.lt

 3. Fanta, sveikinu Tave su Naujaisiais Metais. Labai mėgstu šį Tavo kampelį. Gyvuokite kartu ilgai ir produktyviai. 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s