"Zodiac". Filmas, kurį galima žiūrėt.

Vakar mačiau ilgą (apie 2 su puse valandos) detektyvą. Būtent. Detektyvą, ne trilerį.

“Zodiac“ (2007)

[Zodiac_movie.jpg]

Filmai, kurių titruose rašoma “based on a true story“, mane paprastai nelabai vilioja. Šitą irgi pradėjau žiūrėti su nepasitikėjimu.
Bet buvo įdomu sekti veiksmą, įsitraukti į detektyvinę fabulą. Gal todėl, kad per ilgesnį laiką “kūnas (ar dūšia) pasiilgsta“ tokio paprasto, jau kiek senobinio žanro- beveik “agatakristiško“ detektyvo. Kur yra nedaug bėgiojama ir šaudoma, o daug spėliojama, sprendžiamas galvosūkis.

Ir tik nestandartinė filmo pabaiga vėl primena, kad filmas “based on a true story“. Ir čia gavosi teigiamas dalykas. Man tokia pabaiga šiuo atveju padarė geresnį įspūdį, negu bet koks įsivaizduojamas “fiction“ filmo finalas.

Daug apie šitą filmą neplepėsiu, nėra prasmės. Manau, kad vietoj mano “išprotavimų“ (jeigu stengčiaus ką nors protingo išspaust) geriau paskaityti, ką apie tai prirašė netingintys. Pats dar neperskaičiau, dar eisiu skaityt. Manau, kad prirašė pakankamai. Jeigu rasiu, dėl ko labai nesutiksiu- ginčysiuos vėliau.

O kol kas nuo savęs galiu pasakyt tik tiek: filmas, kurį galima žiūrėt. Nenuobodu.

P.S. Dar pridėsiu, kol manęs neaplenkė Vilnis su pastebėjimu: “taigi čia tas pats Finčeris, kuris paskui padarė The Curious Case of Benjamin Button“. Taip, tas pats.
“Briedas Batonas“ man įspūdžio nepadarė, buvo nuobodokas. Netgi visai nuobodus. “Zodiakas“ man buvo kur kas įdomesnis. Nepalyginamai.

Reklama

Vienas komentaras apie “"Zodiac". Filmas, kurį galima žiūrėt.

  1. Taigi čia tas pats Finčeris, kuris prieš tai padarė filmą “Septyni“ (Se7en). Su Briedu Nebatonu ir Morganu Frymanu. Irgi buvo labai ilgas filmas, mano užprogramuoto laiko vidiakui neužteko, nes LNK buvo privariusi toną reklamų, tai paskui turėjau pumpuotis iš interneto šitą filmą, kad pažiūrėčiau pabaigą, nes įtampa buvo iki pat pabaigos, nors Kevino Speisio veikėjas jau buvo išryškintas, bet vis tiek filmas laikė sukaustęs dėmesį, nors ir nelabai maloni pabaiga.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s