Purvasklaidos pletkai

Turbūt, jau laikas atprast nuo kvailo įpročio žvalgytis lietuviškuose “informaciniuose“ portaluose. Gal dar kartais galima žvilgtert į “Bernardinus“, bet spėju, kad ir jie greit turės pereiti prie grynai religinės tematikos, nes daugiau neturės ko dėti.

Šios dienos “balsas.lt“ jau galutinai išsklaido bet kokias iliuzijas, nusiėmė kaukę.
Tomkaus nešvankybės pačiam viršuje,
truputį žemiau, bet su užrašu “Rinktiniai tekstai“- anoniminis paskvilis populiaria tema: “Kas vaidenasi profesoriui?“. Be parašo, tiesiog “publikacija, išreiškianti “balso“ požiūrį“.
Po kitus straipsnius žvalgytis nebeturėjau noro, užteko antraščių.

“alfa.lt“- kaip ir visada. Rėksminga, triukšminga, chamavota. Laikosi Račo, Grinevičiūtės ir “Lzinių“ rašliava ir arklišku “peliukų humoru“. Kartais perskaityti galima, nors beveik viską iš to galima rasti Račo bloge, nesivarginant vaikščiot po “alfas“.

Taigi, laikas, atrodo, imtis vėl geriau daugiau paskaitinėti užsienietiškus portalus. Rusiškus, lenkiškus, amerikoniškus.

O kol kas užsiėmiau pletkais.

“Laisvas laikraštis“ skelbia džiugią naujieną. Iš svajonės daro “žinią“:

G.Vainauskas parduoda bankrutuojantį „Lietuvos rytą“

Turbūt, antis. Juo labiau, kad nerašoma nieko konkretaus, išskyrus “pirkite laikraštį, ten rasit…“. Špygą ten rasi, įtariu. 🙂

Piktybiškame “Karštame komentare“ mūsų legendinis čegevara Audrius Butkevičius pasakoja savo įspūdžius iš riaušių. Tvirtina iš specialisto pozicijų: riaušes organizavo pati policija prieš save pačius.

Kruvinasis Penktadienis, arba Sausio 16-osios įvykiai profesionalo akimis

citata: “..pasaulio revoliucijų judėjimų istorijoje policija, provokuojanti riaušes, gesinanti ugnį ugnimi, valdanti krizę, kurios atsiradime pati dalyvauja (juk negali valdyti to, ko dalimi nesi) yra daugiau taisykle nei išimtimi. Suimami į riaušes provokatorių traukti žmonės, o pastarieji paleidžiami…

Visa tai gerai žinomos amerikoniškos strategijos. O šios veislės patarėjų šiandien Lietuvoje netrūksta, kaip, beje, ir Latvijoje, ir Estijoje, ir Ukrainoje, ir Bulgarijoje, kur vykusios „garą išleidžiančios“ riaušės panašios viena į kitą kaip du neseniai nuvirtę JAV dvyniai. “

O ką- galit sakyt, ką norit, bet man- nors visiškai nespecialistui, ir visiškai net arti ten tą dieną nebuvusiam, o tik iš “..-sklaidos“ sprendusiam- tada irgi labai panašiai atrodė. Tik aš sakiau- na, reikėjo vyrukams pasitreniruoti, tai ir buvo visi patenkinti ir laimingi… Be išvadų. 🙂

Reklama

Vienas komentaras apie “Purvasklaidos pletkai

  1. Šitas balso rinktinis tekstas-paskvilis jau kabo nuo praeitos savaitės. Man buvo įdomu, kaip sureaguos balso bendradarbis Donskis, kuris ten spausdina savo tekstukus penktadieniais. Kol kas neaišku, bet faktas toks, kad praeitą penktadienį Donskio tekstas nepasirodė.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s