Įdomu, ar jūs atspėsite, ką reiškia…


Aš nesupratau. Žioplas, aš maniau, kad ant viršelio parašyta “Markesas“. Atseit, tas rašytojas. Ką reiškia paveikslukas, kuriame pavaizduotas žmogus, vaizduojantis, kad skaito Markesą- negalėjau atspėt. Teko žiūrėti tekstą.

Kuriame, be kita ko, buvo parašyta:

Citata:
…новым хобби президента чрезвычайно довольна его супруга Карла Бруни. Теперь по вечерам Николя Саркози внимательно просматривает свои альбомы вместо того, чтобы посвящать свободное время пению-караоке, как он делал ранее.

Reklama

8 komentarai apie “Įdomu, ar jūs atspėsite, ką reiškia…

  1. Fanta, na kaip tu nesupranti, juk Marques nebutinai Markesas, tai gali buti markes, taip mane vaikysteje mokino pasto zenklus vadinti :), o paziurejus i karikatura taip ir atrodo, kad Sarcozy butent pasto zenklu albuma varto 🙂

  2. Na va nuejau as i ta tavo nuoroda ten taip ir parasyta – filatelistas jis, o Tu cia dar tyciojiesi is tokiu ziopliu kaip as.

  3. Nuostabu, koks esi protingas, Mini, ne tik apie Markesą esi girdėjęs, bet ir apie markes, ir netgi Sarkozy iš veido iškart atpažint gali. Gera tau. O man nė į galvą neatėjo, kad tas tipas yra Sarkozy.

  4. Atspėti buvo nesunku. Jei prašai spėti, logiškai mąstant, ten ne Markesas, tai tikrai ne Markesas, tai antras į galvą ateinantis variantas būvo tik markės. Plius dar tie balto langeliai:)

  5. Ne, aš nebūčiau atspėjusi, jei Minis nebūtų paskubėjęs iššifruoti. Galvojau, kad ‘markės’ yra rusicizmas, tikrai neįtariau, kad prancūziškai.

  6. Kažkokiu būdu įsilaužiau į šį Fantos blogo įrašą per aplinkui – nuorodą į komentarą Mėnulijoje, – tai skubu pareikšti, kad Miniui pretenzijų neturiu, o Fantai turiu, nes blokuoja mane su operacijos abortu. Iš namų irgi. Iš namų su Opera galiu įeiti, bet pas mane ta Opera kažkokia nusenusi, tai komentuoti nesugebu… Nesąmonės kažkokios… 😦

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s