"How to Spend it"- žurnalas su paveiksliukais

“Delfis“ man pasakė, kad- ach, ach- apie Vilnių, kultūringą mūsų sostinę, teikėsi įdėti reklaminį straipsnį net ant 2 lapų gražus “Financial Times“ leidinys.

Norėjau pasmalsaut, kaip tas straipsnis atrodo. Atrodo didingai, gražūs paveiksliukai, į tekstą kol kas tingėjau gilintis. Gal vėliau kada nors dar sugrįšiu.

Straipsnis yra čia. Kovo mėn. Nr., 53-54 puslapiai.

Bet buvo proga pamatyt, kad tas žurnaliukas “How to Spend it“ (kaip išleist pinigus) yra gana gražus, po jį galima pažioplinėti. Įtariu, kad man turi daugiau šansų patikt straipsneliai apie bižuteriją, nei straipsnis apie Vilnių. 🙂

Reklama

2 komentarai apie “"How to Spend it"- žurnalas su paveiksliukais

  1. Pažiūrėjau truputį – atrodo nuobodokas pasakojimas apie keliolika Vilniaus vietelių, kažkodėl labai išreklamuotas viešbutis Narutis.
    ???
    Nuotraukos gražios.

  2. O aš vakar biskutį smalsavau, kaip atrodė speciali tiesioginė MEZZO transliacija iš Eurokultūrsostinės Vilniaus filharmonijos, specialus koncertas su specialia prezidento Adamkaus prakalba pradžioje. Koncertas gal buvo visai neprastas, jaunieji pianistai, kuriuos sugebėjau išgirst (nes viską žiūrėti tingėjau), skambino puikiai. Bet kam prezidentui prireikė kankinti MEZZO publiką tokia ilga nuobodžia prakalba- nelabai supratau. Ypač, kad ta prakalba buvo skaitoma lietuviškai. Muzikali ta mūsų kalba, žinoma, malonu visokiems prancūzams pasiklausyti jos skambesio. Bet gal vertėjo geriau kokią ariją padainuot vietoj valdiško burblenimo.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s