mano tv programėlė

Prisižymėjau daug, bet ar daug iš to bus žiūrimų- nelabai aišku. Gal keletas …

2009.05.18 Pirmadienis
22:10
Nelieskite kirvio
Prancūzija. 2007 m. N-14. Paryžius, 1820-ieji. Per vieną prašmatnų balių Napoleono armijos generolas Armanas de Montrivo pristatomas gražuolei kunigaikščio de Lanžė žmonai Antuanetei. Sužavėtas vyriškis viliasi iškovoti jos palankumą. Antuanetė mielai priima Armano merginimąsi, bet meiluže tapti nenori. Po penkerių metų de Montrivo atvyksta į Maljorką. Daugiausia laiko praleidžia netoli katalikų bažnyčios ir moterų vienuolyno. Jis įtaria, kad viena iš vienuolių – Antuanetė, moteris, kurią mylėjo ir prarado. Su kunigo pagalba Armanui leidžiama susitikti su vienuole, bet tik per vienuolyno grotas ir kartu su vienuolyno vyresniąja… Režisierius: Jacques Rivette. Vaidina: Jeanne Balibar, Guillaume Depardieu, Bulle Ogier, Michel Piccoli, Anne Cantineau, Marc Barbé, Thomas Durand, Nicolas Bouchaud, Mathias Jung, Julie Judd, Victoria Zinny, Remo Girone, Beppe Chierici, Paul Chevillard, Barbet Schroeder.

2009.05.19 Antradienis
22:10
Vesterno naktis. Viskio kelias
JAV. 1965 m. N-7. Tai ir plėšikų gaujos, ir jau spėję stipresnius gėrimus pamėgti indėnai. Keliauti trukdo dar ir blaivininkų draugija, siekianti, kad krovinys nepasiektų Denverio. Pulkininko Gerharto vadovaujami kavaleristai ir gudrumu, ir ginklu saugo viskio siuntą. Režisierius: John Sturges. Vaidina: Burt Lancaster, Lee Remick, Jim Hutton, Pamela Tiffin, Donald Pleasence, Brian Keith, Martin Landau, John Anderson, Tom Stern, Robert J. Wilke, Dub Taylor, Whit Bissell, Helen Kleeb.

2009.05.21 Ketvirtadienis
11:10
Žiurkių lenktynės
N7. 2001 m. Kanada, JAV. Juokingiausių kino parodijų meistras Jerry Zuckeris pristato šiuolaikinę ir naujovišką 1963 m. superkomedijos Tas beprotiškas, beprotiškas, beprotiškas, beprotiškas pasaulis versiją, kurioje išvysite ir puikųjį poną Byną – aktorių Rowaną Atkinsoną. Tai komedija apie kvailių, nevykėlių, idiotų ir juokdarių lenktynes dėl labai didelio piniginio prizo. Las Vegaso kazino savininkas savo klientams sugalvoja neįprastą pramogą ir paskelbia daugiadienių lenktynių iš Las Vegaso į Silver Sitį su nenumatytomis kliūtimis pradžią. Tik pirmąją vietą užėmęs lenktynininkas turės galimybę džiaugtis 2 mln. dolerių. Apimti pavydo ir gobšumo dalyviai išskuba į chaotiškų ir nenuspėjamų lenktynių trasą, bandydami laimę pačiomis įvairiausiomis oro ir žemės transporto priemonėmis su ratais, sparnais ir kojomis. Pakeliui jie stengiasi prikaišioti kuo daugiau pagalių į konkurentų ratus ir jiems pakenkti. Tačiau nė vienas iš lenktynininkų net neįtaria, kad klastingasis organizatorius papildomai surengia savotiškas lažybas milijardieriams, kurie stato dideles pinigų sumas ir stengiasi atspėti varžybų nugalėtoją. Rež. : Jerry Zucker. Vaid. : Breckin Meyer, Jenica Bergere, Cuba Gooding Jr.

2009.05.22 Penktadienis
13:00
Šok!
1928-ieji, Austrija. Vyraujant antisemitinėms nuotaikoms, Latvijoje gimęs žydas Filipas Halsmanas apkaltinamas tėvo nužudymu. II-ojo pasaulinio karo metu jis paspruko į JAV ir tapo vienu garsiausių savo kartos fotografų, įamžinusių Salvadorą Dali ir Albertą Einšteiną.

(Neįmanoma išsiaiškinti, kas čia per daiktas, nerandu informacijos. Gali būti totalus šlamštas…)

20:10
Didysis penktadienio filmas. Paskutinis jaunikio išbandymas
JAV. 2000. (N-7). Ligoninės sanitaras Gregas ilgai repetavo, kaip pasipiršti mylimai merginai Pem. Jis vyksta į užmiestį susipažinti su Pem tėvais. Čia jis turėtų iškilmingai pasipiršti merginai. Tačiau Gregas – nevykėlis, kurio geriausi sumanymai virsta niekais ir gyvenimą paverčia košmaru. Nelaimėlis nė nenutuokia, kokie išbandymai jo laukia. Paaiškėja, kad Pem tėvas – CŽV atsargos karininkas ir kiekvienam Pem draugui surengia griežtą išbandymą. Tikrina net melo detektoriumi. Egzaminuojamas Gregas padaro daugybę klaidų… Be to, dingo ir Grego bagažas, kuriame sužadėtuvių žiedas… Staiga Gregas nustoja svajoti apie vedybas su Pem. Jam svarbiausia išsinešdinti iš šių namų. Deja, ne taip paprasta… Rež. Jay Roach. Vaidina Robert De Niro, Ben Stiller, Teri Polo, Blythe Danner, Nicole DeHuff.

2009.05.23 Šeštadienis
13:00
Šūvis tamsoje
Didžioji Britanija, JAV. 1964 m. N-7. Nužudytas turtuolis Belonas ir bylą tirti patikėta inspektoriui Kluzo. Visi įkalčiai rodo, kad poną nužudė jo tarnaitė gražuolė Marija Gamberli, kuri buvo savo šeimininko meilužė. Tačiau įsimylėjęs į ją policininkas įtikina savo vadovybę, kad mergina gina kažką kitą. Įtariamąją paleidžia iš areštinės, o jos pėdsakais seka inspektorius Kluzo. Deja, randama vis daugiau lavonų, o įtariamąja ir toliau lieka Marija… Inspektorius turi žūt būt rasti tikrą žudiką… Režisierius Blake Edwards. Vaidina: Peter Sellers, Elke Sommer, George Sanders, Herbert Lom, Tracy Reed, Graham Stark, Moira Redmond, Vanda Godsell, Maurice Kaufmann, Ann Lynn, David Lodge, André Maranne Martin Benson,

2009.05.24 Sekmadienis
21:15
Amžinybė
JAV. 1989 m. N-7. Rež. Steven Spielberg

(šitą mačiau. bet pakankamai senokai, galima bus ir antrą kartą pažiūrėt gal..)

23:30
SNOBO NAKTIS Be trūkumų
1999 m. JAV. Likimas mėgsta pokštus. Kartais jis draugėn suveda visiškai skirtingus žmones. Voltas – buvęs tvarkos sergėtojas, rajono didvyris, moterų numylėtinis ir tiesiog tobulas vyras. Tad nieko nuostabaus, kad jis negali pakęsti savo kaimyno transvestito Rasčio ir spalvingos jo draugužių kompanijos. Nesantaika gal būtų trukusi amžinai, jei ne bėda, kuri ištiko Voltą. Po šios nelaimės iš lovos nebepasikeliantis, bet kokią viltį pasveikti praradęs superherojus dėmesio sulaukia tik iš … savo neapkenčiamo kaimyno. Atstumtasis marginalas, nespjaunantis į narkotikus, alkoholį ir palaidus seksualinius santykius, pasirodo esąs jautrus žmogus, kurio širdyje atsiranda vietos ir sergančiam kaimynui. Dainavimo ir muzikavimo pamokomis Rastis kaip įmanydamas kelia Volto ūpą ir norą gyventi toliau. Rež.: Joel Schumacher. Vaid.: Robert De Niro, Philip Seymour Hoffman, Barry Miller.

Reklama

Vienas komentaras apie “mano tv programėlė

  1. “Viskio kelias“ nuotykingas ir nuotaikingas. Verta. Ir viskiui nieko neatsitiks, net kai statinės nuskęs pelkėje. Laikinai. “Nelieskite kirvio“ irgi verta, istorija įspūdinga ir trenkta, šaunuolis Balzacas, nors man labai kliuvo šiuolaikiška Jeanne Balibar bei Guillaume’o Depardieu išvaizda ir vaidyba.

    O koks įspūdis apie tą “Amžinybę“, mat nesiruošiau žiūrėt? “Šok“ dar nemačiau, bet vis pasvarstau, pamačiusi TV1000 programoje – o gal verta? Palauksiu Tavo nuomonės, man laiko gaila. 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s