mano Tv programėlė

Nuobodu kartotis, bet ir vėl nieko gero. Senienos ir niekučiai.

2009.06.12 Penktadienis
23:15
Kraujo skonis
(N-14). Prancūzija, Italija, 2004 m. Karlo ir jo žmonos Silvijos santuoka skendi nuobodulio liūne. Karlas leidžia dienas jaunutės meilužės Lu draugijoje pakrantės viloje. Tačiau yra priverstas prisiminti sutuoktinę, kai ši pareiškia, kad susitikinėja su brutaliu neonaciu. Nuostaba, pavydas, smalsumas verčia Karlą įtarinėti ir kankintis. Ar žmona jam sako tiesą? O gal ji dar kažką slepia? Karlo bandymas praskleisti Silvijos gyvenimą dengiančią uždangą ir užgydyti santuokinio gyvenimo žaizdas tik nusviedžia jį į dar gilesnę nusivylimų bedugnę. Palaipsniui jis atskleidžia vis daugiau šokiruojančių paslapčių, kurios paskandina visą trijulę naujų aistrų verpetuose. Virš jų galvų tvyro neišvengiamos tragedijos nuojauta… Rež. Mario Martone. Vaidina: Fanny Ardant, Michele Placido , Giovanna Giuliani.

2009.06.13 Šeštadienis
01:00
Prieš akis prabėgęs gyvenimas The Life Before Her Eyes (2007)
Diana (akt. Uma Thurman) laiminga žmona ir mama, kurios gyvenimą sukrečia 15-osios šaudymo gimnazijoje metinės. Tragiško incidento metu Diana neteko geriausios savo draugės…

19:00

Mano meilės vasara / My Summer of Love (2004)
Mažame Anglijos miestelyje gyvenanti nutrūktgalvė Mona susipažįsta su išlepinta egzotiško grožio mergina vardu Tasmina. Vasarą merginos daug laiko praleidžia kartu ir netikėtai suvokia, jog jos viena kitą traukia labiau nei iš pradžių manė. Temperamentingoji Mona slepia giliai širdies viduje esanti inteligentiška mergina, siekianti kuo nors prasmingu užpildyti savo tuščią gyvenimą. Tuo metu Tamsina yra išsilavinusi, išlepinta ir ciniška. Priešingybės traukia, galbūt dėl to merginos aistringai pamilsta viena kitą. Tačiau netrukus Mona ir Tamsina suvokia, kaip sunku tokiame mažame miestelyje bus išsaugoti paslaptį apie jųdviejų santykius…

2009.06.14 Sekmadienis
02:00
Prisiminus Braiton Byčą
JAV. 1986. (N-14). Tai istorija apie žydų kilmės paauglį Eugenijų, gyvenantį Brukline prieš Antrą pasaulinį karą kartu su tėvais, teta, vyresniu broliu Steinliu ir dviem pusbroliais ankštame būste. Nors šeima gyvena vargingai ir namie daug sąmyšio, Eugenijus visus be galo myli. Eugenijus gyvena labai sudėtingą brendimo laikotarpį ir jį lanko keistos seksualinės fantazijos… Rež. Gene Saks. Vaidina Jonathan Silverman, Blythe Danner, Stacey Glick, Lisa Waltz, Judith Ivey, Bob Dishy.

(nelabai mane nuteikia reklamavimas imdb: “A must see for Teens! “ Na, bet, jei Ūbė gali žiūrėti, tai gal ir mes … 🙂 )

2009.06.15 Pirmadienis
21:35

GERAS FILMAS. Slenkantis smėlis
(N-14). Prancūzija, D. Britanija, Vokietija, 2003m. Niujorko bankininkas Martinas Raiksas –vienas profesionaliausių ir nuobodžiausių pinigų plovimo kontrolės departamento ekspertų. Bendradarbiai įsitikinę, kad gyvenimas už kabineto langų Raiksui neegzistuoja. Tačiau komandiruotė į Monaką visiškai pakeičia finansininko gyvenimą ir atskleidžia netikėtas jo charakterio savybes. Prancūzijos Rivjeroje kilus įtarimų dėl lėšų teisėtumo jis turi atlikti vieno banko kliento sąskaitų patikrinimą. Įtarinėjimai pagrįsti – kino filmų gamyba prisidengusi nusikaltėlių grupuotė verčiasi žmonių, narkotikų ir ginklų prekyba. Todėl Raikso vizitas Žydrojoje Pakrantėje yra visai nepageidaujamas. Vietos gangsteriai išmėgina įprastus papirkimo būdus: gražias moteris bei dideles grynųjų pinigų sumas, tačiau Martinas lieka ištikimas savo principams. Netrukus atvykėlį apraizgo tankus machinacijų ir intrigų voratinklis. Įviliotas į kruopščiai paspęstus spąstus jis atsiduria žmogžudystės vietoje ir apkaltinamas Monako policijos viršininko nužudymu. Dabar Raiksas priverstas pasipustyti padus ir sprukti ne tik nuo mafijos vyrukų, bet ir nuo tvarkos sergėtojų. Be to, jis turi sugalvoti planą, kaip demaskuoti nusikaltėlius ir įrodyti savo nekaltumą. Padėti amerikiečiui apsiima senstelėjęs aktorius Džeikas Melousas ir gražuolė prancūzaitė Leila Forin: nes abu nukentėjo nuo tų pačių mafijozų. Rež. John Mackenzie. Vaidina: Michael Keaton, Michael Caine, Judith Godreche.

2009.06.16 Antradienis

22:10
Meilės muzika: Debiusi
Biografinė melodrama. Prancūzija. 1995 m. N-7. Režisierius: James Cellan Jones

2009.06.17 Trečiadienis
22:10
Elito kinas. Laikas būti laimingam
Komiška drama. Čekija. 2005 m. N-14. Režisierius: Bohdan Slama

(negaliu susigaudyti: mačiau, ar ne. Teks pamėgint, tada prisiminsiu… )

2009.06.21 Sekmadienis
15:00
Ką reiškia būti Džiulija
Pasakojimas apie meilę ir kerštą ketvirtojo dešimtmečio Londone. Garsi aktorė Džiulija Lambert (Annette Benning) pavargo nuo sėkmės ir šlovės. Ji iki ausų įsimyli jauną amerikietį Tomą ir užmezga aistringą romaną. Tačiau supratusi, kad Tomas naudojasi ja norėdamas išgarsėti, o pats myli jauną žvaigždutę Evis Kričton, Džiulija sugalvoja saldų kerštą…

19:00
Taip
Ji – mokslininkė, ištekėjusi už politiko, tačiau jų šeimoje jau seniai nėra meilės. Jis – libanietis, buvęs gydytojas, dirbantis virėju viename Londono restoranų. Jie susitinka bankete, ir tarp jų iškart užsimezga beprotiškas aistringas ryšys. Tačiau Londone musulmonų emigrantui – ne vieta, todėl jis priverstas grįžti į gimtinę. Ji nusiraminimo mėgina ieškoti Havanoje. Tik ar jis pasinaudos jos atsiųstu bilietu ir kvietimu į Karibų rojų?

(apie šiuos du filmus visai nenutuokiu, kas tai. Greičiausiai šlamštas. )

23:00

Velniški žaidimai
(N-14). JAV, D. Britanija, 2007 m. Du Niujorke gyvenantys broliai Endis ir Henkas Hendsonai susiduria su finansinėmis problemomis. Vienoje didelėje kompanijoje buhalteriu dirbantis Endis nuolat klastoja dokumentus ir vagia iš kompanijos. Tokiu būdu vyras mėgina pasotinti savo gražuolę žmoną Džiną, kuri trokšta prabangaus ir nerūpestingo gyvenimo. Tačiau gresiantis firmos auditas sujaukia Endžio planus ir svajones. Jo jaunylis brolis Henkas po skyrybų turi mokėti didelius alimentus savo žmonai ir apmokėti dukros mokslus prestižinėje mokykloje. Nebežinodami, iš kur gauti pinigų, broliai suplanuoja idealų nusikaltimą: jokios prievartos, jokių ginklų, jokių aukų ir jokių problemų niekam – draudimo bendrovė turės apmokėti nuostolius juvelyrinės parduotuvės, kurią jie ketina apiplėšti, savininkams. Belieka pridurti, kad toji parduotuvė priklauso brolių tėvams, kurie savo ruožtu nieko nenutuokia apie mylimų sūnelių ketinimus. Netikėti posūkiai ir nelemtos aplinkybės tobulą planą paverčia niekais, o virtinė tragiškų įvykių sugriauna visos šeimos gyvenimą. Rež. Sidney Lumet. Vaidina: Philip Seymour Hoffman, Ethan Hawke, Albert Finney, Marisa Tomey, Aleksa Palladino.

(manau, kad mačiau. Bet tegu būna programoj. Nors tuo pat metu tv3 rodys kažkokį irgi neblogą, bet nykų seną filmą, Oliverio Stouno. Galima būtų jį žiūrėt…)

Reklama

33 komentarai apie “mano Tv programėlė

 1. “Vyrą, kuris mylėjo moteris“ įtariu, kad kažkada mačiau. Nežinau, ar žiūrėsiu dar kartą.
  Atkreipiu dėmesį gerbiamų skaitytojų, kad kol kas dar vis uoliai dėlioju raudonas žvaigždutes po matytais filmais (žr. aukščiau programėlės tekstą). Kol neatsibos.

  Dar galiu paminėti, kad “virš programos“ pažiūrėjau “savo gero pažįstamo“ Mariuszo Trelinskio filmą “Atsisveikinimas su rudeniu“ (tv polonia).
  Visiškai kvanktelėjęs filmas pagal labai kvanktelėjusio dekadentinio lenkų klasiko Stanislavo Vitkievičiaus kvanktelėjusią 1925 m. knygą. Nieko nesistengdamas suprasti, tiesiog sekiau perversiškus vaizdus. 🙂

  http://www.imdb.com/title/tt0100400/

  http://www.100latpolskiegofilmu.pl/pl/filmy/pozegnanie-jesieni

  http://www.filmpolski.pl/fp/index.php/123229

 2. Vakar per Balticum TV žiūrėjau “Pragarą“ (L’enfer, rež. D. Tanovic, “Niekieno žemė“), filmą pagal Krzysztofo Kieślowskio scenarijų (filmo sukurti žmogus nebespėjo). Apie tris seseris su sužlugdytu asmeniniu gyvenimu (kitokio, regis, jos nė neturi). “Pragaras yra kiti“ (J.P. Sartre). Ne blogesnis už “Tris spalvas“, nors iki Kieślowskio “Dekalogo“ ir kitų lenkiškojo laikotarpio filmų toli šaukia. Tau turėtų patikti, Balticum TV irgi nuolat kartoja filmus. Žinoma, jei matai šį kanalą.

 3. Panašu, kad mano užmačia su žvaigždučių dėliojimu nepasiteisins, ji kvaila. Turbūt, mesiu.
  Priežastys dvi:
  1. Tingiu, neįdomu sau pačiam užsirašinėti "patiko-nepatiko", koks tikslas? Nėra.
  2. O kitiems mano žvaigždutės, uždėtos jau "po baliaus", irgi nieko neduoda, neįdomu. Kas matė filmą- gal dar šiek tiek gautų progą pasiginčyt (bet argi kas trukdytų papasakot įspūdžius ir šiaip?). O tie, kurie filmo nežiūrėjo, ir mano žvaigždutėmis juo labiau nebesidomės. 🙂

  Taigi, turbūt, metu šią pramogą. Pabaigai dar čia porą pozicijų "įvertinau" (itin subjektyviai, nesivaržydamas) ir gal užteks.

  Ane?
  Nebent pasiūlytumėte kokią nors patogesnę ir įdomesnę formą.

 4. Aha. Pastebėjau, kad Buka į mane kreipėsi.:)
  (net 2 dienos nepraėjo, operatyviai sureagavau..).

  Pasiteisinu. "Balticum" mano kambaryje matosi, bet gana prastoka vaizdo kokybė, todėl nelabai ir domiuosi jų programa. Nebent rodytų ką nors ITIN svarbaus. 🙂

 5. Dėl "19" – šedevro nebūtum išvydęs, bet tolesnė bernų kelionė įdomesnė, galų gale net lavoniukas atsiranda. Ir šiaip man absurdiški poelgiai nenuobodūs. Filmas bent jau neerzina kaip "Gedintis miškas". Pagal Tavo skalę duočiau 3 žvaigždutes.

  Nežinau, kaip žvaigždutės, bet komentaras įdomu. Aš visada perskaitau, nes nebelabai žinau, ką žiūrėti, o Vilnis ir Fanta pataria geriau negu, tarkim, Ūbis.

 6. O čekų "Marečekai, paduokite man plunksnakotį" nežiūrėsi, Fanta? Troy'aus kaltinimai snobizmu paveikė? 🙂

  "Naše kino" rodys V. Melnikovo "Svetima žmona ir vyras po lova" F. Dostojevskio apsakymų motyvais (06. 08 17.00 ir 06.09 9.00), o 06.08 rytą (10.15) Sally Potter "Orlando" pagal V. Woolf romaną. Pasirodo, rusai prisidėjo kažkuo. Dar bus per TV1000 Russkoje kino "Dovana Stalinui", kažkoks kazachų arthauzas (06.10 22.00), o per RTV International (06.10 23.00) Svetlanos Proskurinos "Atspindys vandenyje".

  Čia savo nuožiūra papildau, nes rašei, kad rusų kanalus blusinėti tingi. 🙂

  O per TV1000 06.06 19.00 pabandysiu žiūrėti "Belle epoque". Kažkada Stepokas minėjo, kad neblogas. Mėgstu komiškas dramas, o čia bus pacifistas dezertyras ir keturios jį slapstančio dvarininko dukterys, kurios visos jį įsimylės.

  Pati nieko nemačiau, taigi galiu smarkiai prašauti.

 7. Gerai, pamėginsime įtraukt dar ir "belle epoque" bei "orlando". Nors pastarąjį iš "naše kino" man tv24 kažaip atsisakinėja automatiškai įterpt į sąrašą, gal nepatinka toks keistas kanalas. Teks prisimint ir prirašyt rankiniu būdu. Arba spausdintis sąrašą iš čia. 🙂

  Stalininių dovanų ir vyrų po rusiškom lovom nenoriu, ačiū kol kas… 🙂

 8. Man tas ispaniškas filmukas "Belle epoque" pasirodė labai simpatiškas, toks optimistiškas ir nerimtas, patiko 🙂

 9. Tikrai smagus "Belle epogue". Ne komiška drama, o tikrų tikriausia komedija, net su juodo humoro elementais vietomis. Būgštavau, kad bus storžieviška ir vulgaru, bet jaunasis dezertyras nė kiek nepanašus į širdžių ėdiką :D.

 10. Kodėl čia nieko negalima taisyti? Štai parašiau "epoque" su "g"…

  Fanta užmiršo MEZZO, o ketvirtadienį, 06.11 11.00 prancūzai rodys "Kelią į Balį" su Bingu Crosby http://www.imdb.com/title/tt0045094/ , penktadienį, 06.12 18.05 "Burleskos karalienę" su Barbara Stanwyck
  http://www.imdb.com/title/tt0036094/ Šitą antrą mačiau, komedija-detektyvas, replikos, kiek supratau, deja, ne visas, kur jau ten :(, labai šmaikščios. Daug dailių merginų apnuogintomis šlaunimis (daugiau 1943 m. neleido cenzūra).

 11. Aš dar neatsižvelgdama į Fantos Tv programėlę, tačiau atsižvelgusi į p.Ūbio paminėjimus žiūrėjau tikrai juodą komediją "Serijinė žudikė" ("Serial Mom"), vaidina Kathleen Turner, komedijos juodumas groteskiškas, ne toks kaip "Pricių šeimos garbėje", ten Kathleen Turner buvo samdoma žudikė, o čia ji yra ideli mamytė, namų šeimininkė, tačiau kai prisimenu, kaip man kartais norisi užmušti tuos, kurie šiukšlina, tai jos herojė lygiai taip pat reaguoja ir tikrai užmuša, vyras dantistas mandagiai paklausė, gal tai menopauzės poveikis, man irgi kartais panašios mintys kyla, todėl galiu pasakyti, kad filmas labai padeda pažiūrėti į save iš šalies 😀
  Kitas filmas buvo "Sugundytas" ("Derailed"), nelabai tikėjau, kad J.Aniston tinka gundytojos, į pinkles viliojančios vyriškas museles vaidmeniui, bet čia labai ypatingos ir nereikėjo, vyriškis, tarkim, pergyvena krizę, tai bet kas tinka. O štai Vincentui Casseliui kaip visada tenka bjauraus prievartautojo vaidmuo, jis tam tinka, kaip nesuprasi Monikos Bellucci už tokį pasirinkimą realiame gyvenime, matyt tokia išvaizda duoda daugiau šansų giliems jausmams nei standartinio vadybininko padori išvaizda (kaip visada patiklaus apgaunamo, tačiau paskiau visgi pakovojančio intelektualo vaidmuo teko Klaivui Owenui).

 12. Ūbį perskaitau, bet nesivadovauju. Netinka man jo rekomendacijos. Velniškai pasigendu Stepoko. Vis skaitinėju senus popierius, bet filmai kuriami ir po jo…

 13. Ernestas Parulskis tesėjo žodį – balsas.lt archyve betrūksta tik 2002 metų Stepoko Strolios tekstų, bet manau, kad atsiras ir jie.

 14. Tai ar žiūrėjote "Marečekai, paduokite man plunksnakotį"? Ar šiandien žiūrėsite?

  P.S. Po truputį įsijungsiu į kinomanų ir knygaliubų ratelį. Po dvimetės abstinencijos…
  Reikia pamažu, pratrinuosi po truputį. 🙂

 15. Žiūrėjau. Buvo toks… ne tos damos gautas raštelis. Jei mėgsti čekų filmus, šitas ne prastesnis už daugumą.

 16. Buka rašė…
  "Ernestas Parulskis tesėjo žodį – balsas.lt archyve betrūksta tik 2002 metų Stepoko Strolios tekstų, bet manau, kad atsiras ir jie."
  Pažiūrėjau tame Balse, bet net nesusigaudau, kaip iš ten viską išsitraukti. Paieška neveikia – aš apie tokią, kai ieškai, ką Strolia pasakė apie tam tikrą filmą. Turbūt vienintelis būdas viską pasidėti sau patogiai – tai nusikopijuoti visus tekstus, atrastus su paieškos raktu "Strolia", į savo word failą? Titaniškas darbas…

 17. Nelabai titaniškas, aš vakar viską išsispausdinau. Tiksliau, viską, ko neturėjau. 🙂

 18. Dėl vyro po lova Fanta buvo teisus – nuobodokas. Tačiau prieš šitą spėjau pamatyti kito su Vera Cholodnaja, deja, pačią pabaigą: "Gyvybė už gyvybę". Dabar dažnai rodo filmus su ja, mačiau "Miražus" ir "Tylėk, liūdesy, tylėk". Gal atsiras ir vienas kitas tokio kino mėgėjas. Jis žavingai teatrališkas ir naivus, visai kitoks menas.

 19. Dabartiniais terminais žodis "teatrališkumas" nelabai dera su "naivumu". Jau labiau su "agresyvumu", "psichopatiškumu" ar dar kokiais nors psichikos sutrikimais 🙂
  Pažiūrėjau šį svaitgalį tąjį "Vremia pečali ješčio nie prišlo". Trenktas filmas iš tikrųjų, ir kadangi pakankamai geraširdiškas, tai net patiko 🙂 Šį kartą net susižavėjau Piotru Mamonovu, nes po "Salos" nelabai jis man tada patiko, kažkas buvo "čerez čur", o dabar labai geras simbolinis Pokyčių Valdytojo paveikslas.

 20. Čekišką filmą tikrai matei, bet jei neprisimeni, tai galima žiūrėti antrą kartą – tikrai vertas.
  Filmą "Taip" rodė prieš porą metų, dar Strolia rekomendavo, aš pažiūrėjau, bet truputį nuobodžiavau, kadangi ryškiai moteriškas filmas, ypač su saldžia pabaiga, atrodo, tada Buka dar klausė Strolios kampelyje, kaip mes supratome – gal ta saldi pabaiga tik įsivaizduota pagrindinės veikėjos vizija, o taip kvailai būti negalėjo… 🙂

 21. "Ką reiškia būti Džulija" – tas pats latvių "Teatras" su Vija Artmane, t.y. W. Somerseto Maughamo romano ekranizacija. Žiūrėk, nesigailėsi. Šmaikštu be galo, o Annette Bening kerinčiai klastinga.

  Dėl "Taip" iki šiol manau, kad herojei rojus su meilužiu pasivaideno: tada filmas būtų neblogas. Be to, man patiko valytojos monologai į kamerą "nė prie ko".

 22. Užsiprogramuosiu Braiton Byčą ir Slenkantį smėlį, į dar kito sekmadienio pasiūlą kol kas nežiūriu. Dar papildomai pasižymėjau Snobo nakties filmą "Mari ir Briusas" (žr. http://www.imdb.com/title/tt0365480/) ir pamąstysiu, ar nepribrendau vėl pažiūrėti Vudžio Aleno filmą "Vyrai ir žmonos" (TV1, pirm. (06.15), 21.00 val.). Vudžio Aleno filmai kiekvieną kartą man žiūrisi vis kitaip.

  Buka kažkodėl nieko nepaanonsavo iš rusiškų filmų, tai bandžiau peržiūrėti pasiūlą, bet niekas kaip ir neužkliuvo. Gal reiktų pažiūrėti "Kukockio kazusą" – vien todėl, kad tai – mano skaityto Ulickajos romano ekranizacija. Rodys TV1000Ruskoje kino, ketv. (06.18), 12.00 val.), aprašymas čia:
  http://ruskino.ru/mov/6004

  Dar, tiesa, manau, kad tikrai reiktų pažiūrėti filmą per TV1000 "Paslaptingas žodžių gyvenimas" penkt. (06.19), 21.00 val.
  Tai jau dažnos Kanų kinofestivalio dalyvės ispanės Isabel Coixet filmas, o Ž.Pipinytė, pristatydama jos filmą "Elegija", sako taip:
  Ispanų režisierė Isabel Coixet mėgsta pasakoti dramatiškas istorijas apie moteris. 2003 m. jos sukurtas filmas "Mano gyvenimas be manęs" pasakojo apie jauną moterį, kuri sužino, kad serga vėžiu. Jai gyventi liko tik du mėnesiai. Ji nuslepia tai nuo visų ir užsirašinėja, ką dar reikia spėti gyvenime nuveikti, ką turės padaryti jau kiti. 2005 m. metais Coixet sukūrė "Slaptą žodžių gyvenimą". Pagrindinė šio filmo herojė, kurią vėl suvaidino kanadietė Sarah Polley, per savo atostogas vyko į Šiaurę slaugyti sunkiai sergančio vyriškio. Liga (kaip, beje, ir tamsios spalvos) Coixet filmuose visada simboliška, nes priverčia herojus atsigręžti į save ir į savo praeitį, iš naujo pamatyti, kas prarasta ar liko nebaigta.

  (tiesa, pasakodama apie Berlynalę, ta pati Pipinytė šią režisierę vadino portugale:
  "Amerikoje kurianti portugalų režisierė Isabel Coixet sugebėjo iki spalvotų žurnalų „pranešimo“ lygio redukuoti net vieną originaliausių ir nepraustaburniškiausių šiuolaikinių amerikiečių rašytojų Philipą Rothą. Intelektualo provokatoriaus romanas „Mirštantis gyvūnas“ filme „Elegija“ („Elegy“) virto elegišku pasakojimu apie seno intelektualo profesoriaus Davido Kepešo (Ben Kingsley) meilę gražuolei studentei Konsuelai (Penelope Cruz). Gražiuose interjeruose puikiai nufilmuota prietema gaubia pagrindinius herojus, o kad būtų daugiau dramatizmo, gražioji Konsuela suserga krūties vėžiu… ")
  Aš tada, atsimenu, nusistebėjau, pažiūrėjusi į IMDB, kodėl portugalų, jei gimusi Barselonoje, o neseniai ir pati taip vėptelėjau: http://vilnies.blogspot.com/2009/04/sarasiukai-gurmanams.html :D)

 23. Kad kitą savaitę nieko įspūdingo nemačiau. Na, du Sokurovo filmai, nuobodus "Motina ir sūnus" ir man patikęs estetizuotas "Tylūs puslapiai", bet juk Fanta Sokurovo nemėgsta. Kitą šeštadienį bus chuliganiška "Idioto" ekranizacija "Daun Haus", bet neminėjau, nes planuoju savaitę nuo šeštadienio iki penktadienio, pagal programas.

 24. Šiąnakt per TV1000 pažiūrėjau du neblogus filmus. "Palūžimas" (BENT) apie gėjus Dachau Fantai netinka, bet Vilniai rekomenduoju. "Prieš akis prabėgusio gyvenimo" aprašytojas arba nematė filmo iki galo, arba yra bukesnis už mane ir nesuprato, kas iš tikrųjų įvyko mokyklos tualete.

 25. O aš pažiūrėjau tą Proskurinos filmą su V.Proskurinu. Nieko nesupratau, sugalvojau, kad viskas apie perversiškus aktoriaus santykius su teatru – ar geriau tiktų moteriškoji giminė: scena. Bet kadangi esu pakankamai tolima nuo tokios temos, tai nudžiugau, kad neilgas.

  (man su TV1000 programa situacija sudėtinga, nes negaliu įsirašyti filmo su vertimu, įsirašo tik originalo kalba, o tiesiogiai žiūrėti ne visada randu laiko)

 26. Aš "Atspindy…" irgi ne viską supratau, bet kadangi visada maniau, jog aktoriaus profesija baisiai sunki, tai nutariau, kad šis žmogelis įsigyvendamas į vaidmenis galų gale išbarsto savastį – juk veidrodyje nieko nebemato. Reikėtų dar kada pasižiūrėti.

 27. Mano meilės vasara / My Summer of Love
  Žiūrėjau. Labai graži filma, su gamta, su dviem jaunom simpatiškom mergaitėm. Pasitaikydavo simpatiškai juokingų jaunatviškų minčių. Dar buvo brolis, gražuoliukas, vyriškas jaunuolis, tipažas pagal Vilnies skonį. (pati žiūrėk imdb, kas vaidino, nepasakysiu). Jis religingas sektantas, stato didelį kryžių. Visa filma labai graži. Nors pripažįstu, kad niekutis.

  Dar žiūrėjau "Prisiminus Braiton Byčą". Irgi niekutis, gal truputį kitokio tipo. VudiAleniško. Irgi neblogai buvo, bet ne taip gražu. Net be mergaičių- argi tai filma?.

  (Apie Kieslovskio "Dekalogą" čia nesigiriu, nors irgi žiūrėjau. Čia ne ta tema)

 28. Man "Prisiminimai apie Braiton Byčą" pasirodė toks mielas filmukas, tik kažin ar kas nors galėtų tokį švelnų ramų filmą žiūrėti naktį nuo 2 iki 4 val…
  O "Mari ir Briusas" buvo su geru aktorių duetu, gera mintimi apie poroje gyvenančių vyro ir moters atskirumą, ekskursijomis į jų vidinę savijautą ir optimistišku patarimu pabaigoje.

 29. Pažiūrėjau "Paslaptingą žodžių gyvenimą". Melodrama, kurios tema spekuliatyvi, finalas pritemptas ir neįtikinamas, o mažos mergytės balsas fone skamba pretenzingai. Būtų įdomu, bet herojės pavardė pasakoma per kelias pirmas minutes, taigi jos išpažintis prieš pabaigą bent jau manęs niekuo nenustebino. Kaip melodrama nebloga, bet tikrai ne koks šedevras, kaip skelbė Pipinytė.

 30. Nesuprantu, Buka, iš kur ištraukei, kad Pipinytė kažkur įrodinėja, jog mano paminėtas Coixet filmas yra šedevras.
  Trumpai įvardino tematiką. Ne geriau ir ne prasčiau, nei gerb. S.Macaitis, šį filmą pristatęs taip:
  "Bene garsiausia tarp jų ispanės Isabele Coixet melodrama „Pas­laptingas žodžių gyvenimas" – apie moterį, slaugančią sužalotą vyriš­kį, jų pasakomus ir nutylimus žo­džius."
  ("Lietuvos rytas", Mūzų malūnas, 2007 m. kovo 6 d. )

 31. Tikiuosi, kad Macaitis niekada nieko nėra pasakęs apie "Meilės muzika: Debiusi". Nes dabar pasigirsiu, kad vakar žiūrėjau ir man patiko.
  Nors filmas visai niekutinis, paveiksliutinis, baijopikas, saldus, melodrama ir t.t. O vis tiek man patiko, kad gražu, patiko sužinoti truputį pletkų apie tą Debiusi (nes nenutuokiau apie jį nieko). Niekingas bjaurus tipas buvo…, kaip visi vyrai, ypač tie talentingieji. Turbūt, vienas iš svarbiausių vyriškų talentų ir yra- sugebėti pasinaudot moteriškėmis. 🙂

  Filmas "Slenkantis smėlis" irgi patiko, irgi savaip geras. Pagal savo nerimtą žanrą- pakankamai padorios kokybės gaminys. Vienkartiniam pažiūrėjimui tinkamas, teisingai buvo pasirinkta.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s