birželis- augimo metas

Citata:
…Net Vyriausybės reitingas pakilo trim punktais! Tai kam daryti gera, jei tautai valdžioje gali daug labiau patikti darydamas bloga?

Kiekviena tauta nusipelno tokios valdžios, kokią išsirenka. …. ..

Iš šiandieninio R. Valatkos “komentaro“. Tema vis ta pati: kokie niekšai mus dabar valdo ir kokie idiotai tuos niekšus išrinko. Kodėl niekam neberūpi Valatkos patarimai.
Oi, ne. Paskutinį sakinį, ko gero, aš pats išmislijau. Tokios minties “komentare“ gal ir nebuvo, nežinau. Dabar nebetikrinsiu, nes ne apie tai norėjau pakalbėt.

Paplepėt panūdau ne apie Valatkos pažiūras į gyvenimą, į lietuvių tautą. Paliksime šį kartą nuošaly viliojančias temas apie rujojimus, kales, eunuchus, impotentus ir panašius mielus dalykus.

Įdomu buvo pažvelgt į skaičiukus.
Nors niekad per daug nesidomėdavau tomis nesąmonėmis, išdidžiai vadinamomis “apklausų rezultatai rodo..“. Idiotiškumas klausimėlio “kuo labiau pasitiki: Bažnyčia ar policija?“ kalba pats už save. O ir kaip būna atsakinėjama į tas apklausas, irgi žinau.

Bet šį kartą smalsumas nugalėjo, įsigeidžiau pažvelgti į tuos skaičiukus. Nes labai jau rauda ir dejuoja garbusis Rimvydas Valatka. Patikėjau, kad žmogų nuskriaudė. Juo labiau patikėjau, nes jo, vargšelio, kūkčiojimuose išgirdau tik skaičiuką apie Grybauskaitę ir baisų skaičiuką apie nemylimąjį Šemetą.
Aha, tariau sau. Turbūt, žiniasklaidos (Valatkos ir pan.) skaičiukai labai nemalonūs, kirkilinių su uspaskiniais ūkininkais visokiais skaičiukai pablogėjo gal. Jeigu tokia rauda ir pasipiktinimas idiotiška tauta.

Betgi, ką mes matom? Lentelėje skaičiukai tikrai idiotiški, čia Valatka teisus. Tik aš čia greičiau būčiau linkęs įžiūrėti ne tiek idiotiškumą tautos, kiek idiotiškumą apklausos.

Arba aš visiškai nesuprantu šios aukštosios matematikos. (Neaiškinkite, neturiu jokio noro mėgint suprast. Bet kuriuo atveju tai nesąmonė ir neįdomu).

Primityviai samprotaujant, atrodytų: na, praeina mėnuo, visuomenės nuomonė keičiasi. Kažkas kyla į viršų, kažkas- atrodytų savaime- nusmunka. Atrodytų: jei vienas išauga, kitas lyg ir turėtų krist žemyn?

Ogi nė velnio!!
Pasižiūrėkite į skaičiukus. Rasite kelis ir sumažėjusius truputį. Tuos, iš mažiausiųjų, lentelių gale. Visokie ten telyčėnai su navickais, kurie niekam nerūpėjo prieš mėnesį, nerūpi ir mėnesiu vėliau.
O šiaip- VISKAS ir VISI birželio mėnesį PAAUGO! Populiarumas parūgo, kaip ant mielių.

Ir žiniasklaida, apie kurią mes čia vis įvairiai negražiai paburnojam, ir ji, mieloji, tautos mylima buvo gegužį, bet dar mylimesnė birželyje.
Mylima beveik taip smarkiai, kaip ir Sodra maitintoja.

Na, žinoma, gaisrininkai be konkurencijos. Liaudis žino: gali “pasitikėt“, gali “nepasitikėt“, bet, kai gaisras- vis tiek jiems teks skambint, negi kleboną su janutiene kviesi. Tuos jau paskui, kai kluonas sudegs. 🙂

Lentelė.

Ne, aš nesiginčiju, prisipažįstu, kad neišmanau. Visiška paslaptis man, pvz., yra ir- kuo skiriasi lentelė “geriausiai atstovauja jūsų interesus“ nuo lentelės “pasitikiu-nepasitikiu“. Kodėl Prunskienė ir Landsbergis, pvz., “atstovauja“, bet “pasitikėjime“ išvis nedalyvauja. Naivus klausimas: kaip gali “gerai atstovauti“, jeigu nėra “pasitikėjimo“, kodėl tai skaitosi ne tas pat?

Reklama

2 komentarai apie “birželis- augimo metas

  1. Ten atstovauja ne Prunskienė, o Blinkevičiūtė, neįžiūrėjai 😀
    O Donskis atstovauja jau tris kartus labiau nei prieš tai buvusį mėnesį 🙂

  2. Mano nuomone, tuščias reikalas klausti, ar gerai atstovauja žmonių interesams. Kad atsakytum, turėtum gerai žinoti, kokius įstatymų projektus ar pataisas teikia parlamentarai, kaip jie balsuoja, kokius potvarkius leidžia ministrai, ką jie kalba per vyriausybės pasitarimus, ką politikai deklaruoja, bendraudami su užsienio šalių valdžios atstovais, ir daugybę kitų dalykų. Ar tautiečiai tą žino? Dauguma ne tik kad nenutuokia, bet ir nesidomi – juk reikėtų daug laiko turėti, kad galėtum į viską įsigilinti. Taigi į tokį klausimą tiksliai ir konkrečiai atsakyti negali. Gali tik pafantazuoti.

    Todėl galima uždavinėti ir atsakinėti tik į klausimą – pasitiki ar ne. Čia gali laisviau intrepetuoti ar tiesiog remtis emocijomis bei numanymais. Tarkime: nepasitikiu žmonėmis, kurių smakras mažas, o pagurklis didelis, nes manoma, kad tai rodo silpnumą, neryžtingumą ir tingumą. Todėl nepasitikiu Blinkevičiūte 😀

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s