manyčiau, kad… (apie LRT ir R. Sakadolskį )

Šios dienos naujiena:
Iš LRT tarybos pasitraukė R. Sakadolskis

Citata:
prezidento į LRT tarybą deleguotas R.Sakadolskis su šalies vadove aptarė nacionalinio transliuotojo būklę, paskirtį, tarybos darbą ir jos formavimo principus.

“Prezidentė gali tik apgailestauti, kad R.Sakadolskis palieka šį postą, tačiau jie sutarė, kad ir toliau R.Sakadolskis savo patirtimi kiek galės, tiek padės Lietuvos žiniasklaidos erdvėje. Iš esmės prezidentė pripažįsta, kad nacionaliniam radijui ir televizijai reikia ir stipresnio finansavimo, ir geresnės organizacijos, ir daugiau supratimo bei vizijų“, – sakė L.Balsys.

Penktadienį D.Grybauskaitė taip pat susitinka su LRT generaliniu direktoriumi Audriumi Siaurusevičiumi.

Manyčiau,
būtų neblogai, kad prezidentė panaudotų savo įtaką (jei tikime, kad ji kažkiek jos turi) ir pasistengtų pasodint į Siaurusevičiaus kėdę Sakadolskį. Žinau, kad tai ne prezidentės kompetencija. Bet, jeigu ji kažką reiškia Lietuvoje, galėtų gal kai ką paveikt.

Manyčiau, kad Sakadolskis būtų ne blogiausias pasirinkimas tai kėdei. (Žinoma, negaliu įsivaizduoti, ar jam pačiam jos norėtųsi).

Reklama

4 komentarai apie “manyčiau, kad… (apie LRT ir R. Sakadolskį )

  1. Amerikonas? Ir toks tinkamas Fantai? Galvojau mielasis Fanta labiau kairiųjų pusėn bežiūrįs…

  2. Jeigu pasakytum man, kurioj pusėj tie kairieji yra, gal žiūrėčiau kairiųjų pusėn. O šiuo metu, deja, esu pasimetęs, su pasibaisėjimu stebiu savo niekingą dreifą keiston kūdron, kur megztos beretės, QB, Grb ir kt. visoks liandzbergynas. Keistokas jausmas, tikrai. 🙂

  3. Kairieji – tai tolyn nuo miško kuriame yra Landsbergio bunkeris ir iki pat gėjų parado bei Kremliaus televizijų…

  4. Aš, spręsdama pagal Siaurusevičiaus išraišką po pokalbio su Grybauskaite, dar kartą įsitikinu, kad Siaurusevičius jau spėjo jai įsiteikti. Man atrodo, kad nelabai ji žiūri televiziją, tai ir nelaužys iečių. Daug tokių valstybišką duoną valgančių direktorių, kurie dar susiranda iš kur sviesto užsitepti. Ir nieko nepakeisi. Pavyzdžiui, tokiam Čaplikui tikrai atsirūgs bandymas uždrausti gydytojams receptuose nurodinėti vaisto pavadinimą. Laimėtojų tokiose imtynėse nebūna: jei gydytojai nebenurodinės vaisto pavadinimo, tai nebegaus iš vaistininkų premijų. Tačiau vaistininkai galės laisvai brukti pirkėjams pačius brangiausius vaistus, o premijos liks jau jų kišenėse.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s