vaizdelis: tautinės žiniasklaidos takoskyra

Šiandien vakare įdomiai matosi:
LNK mesteli bombelę po “valstybės pamatais“. (Bombelė kaip reikalas, jankių slaptieji kalėjimai atrodys smulkmena, jei ši bombelė pasirodys tikra, ne muliažas). Siaurovizijos Panorama apie tai nė mur-mur. Tyli “į skuduriuką“, kaip rusai sako.

Internetas: delfi su alfa “bombelę pastebėjo“, lrt su lietryčiu, aišku, tyli.
Žiūrėsime, kaip atrodys vaizdelis rytoj ryte. Ar prabils ir jie (kaip nors, kokiu nors savo valatkiniu-bruveriniu būdu), ar- atvirkščiai- staiga užsičiaups bombelės sprogdintojai ir visi apsimes, kad nieko niekas ir nesakė. Žiūrėsime. Tokiu atveju ir mes apie tai pamiršime. 🙂

Kol kas regnum.ru. dar Matulevičiaus nei Masiulio necituoja, LNK bombele nesimėgauja. Kol kas jie dar vis mėgaujasi “Польша не примет участия в строительстве новой АЭС в Литве“. Gal bombelė ne rusiška, todėl jie dar nežino. (Snorrytis tyli, tai gal tikrai). Bet tai tikrai nieko nereiškia, slaptų bombelių gamintojai juk nesigiria ant viso svieto, o atvirkščiai- apsimeta, kad nieko nežino. 🙂

Mes, žinoma, irgi nieko nežinome ir žinoti nenorime. Yra rimti žmonės, jie pasakys ir paaiškins mums viską. Aleksandravičiai su lopetom, račai su drungomis bei spurgomis pasakys ir paaiškins, kai bus laikas. O jei nebus, tai ir nereikės. Ne mūsų reikalas bombelėmis užsiiminėti.

Reklama

16 komentarų apie “vaizdelis: tautinės žiniasklaidos takoskyra

 1. Citata iš seno straipsniuko:
  “….ateityje mūsų laukia dar pavojingesnės, dar painesnės situacijos nei per R.Pakso apkaltą. Mat politinį pasjansą jau dėlioja ne tik paksininkai. Įtartinųjų daugėja, jie užima vis daugiau strategiškai svarbių postų. Kartais susidaro įspūdis, kad Lietuva visiškai paralyžiuota. Naudodamasis proga noriu akcentuoti dar vieną labai svarbią aplinkybę: vadinamieji valstybininkai R.Paksą vertė ne todėl, kad jis susidėjo su Rusijos karinio-pramoninio komplekso atstovais. Juo buvo atsikratyta tik todėl, kad šis iš vadinamųjų valstybininkų panūdo atimti kai kurias pelningas sferas. Žodžiu, lindo ten, kur jam nederėjo lįsti. O būtų elgęsis kukliau, vadinamiesiems valstybininkams būtų tikęs.“

  http://bernardinai.lt/straipsnis/2007-%2004-18-kestutis-kaminskas-stiprio%20s-valstybes-pagrindas-stiprios-s%20laptosios-tarnybos/27717

  2007-04-18. Beveik 3 metų senumo plepalai. Labai įdomu perskaityti dabar dar kartą.

  —————————–

  Dar įdomu yra pafilosofuoti: kaip yra teisingiau galvoti apie atvejus, kai kokia nors trijų raidžių televizija (ABC, pvz.) ima neatsakingai pliurpti apie intymius valstybės reikalus (paslaptis), ir kokia nors trijų raidžių agentūra tai tuoj pat nustveria ir išskalambija visam pasauliui. Gėris tai, ar blogis? Sudėtingas klausimas. Viena vertus…- kita vertus…

  Įdomu pafilosofuoti tokiu klausimu: kiek daug ir dažnai mes išgirstame ir sužinome įdomių dalykėlių apie jankių slaptas operacijas, visokius jų organizuotus sėkmingus ir nesėkmingus perversmus, pasikėsinimus ir t.t. Kuba, Nikaragva, Čilė, Iranas, etc., etc. Votergeitai, irangeitai visokie. Įspūdis- CIA veikia, kišasi visur.
  Kitoks įspūdis- Britanija. Jokių perversmų niekur neorganizuoja, niekur nesikiša, nieko neveikia, tūno savo Londone tyliai. Na, buvo nedidelis karas su Argentina kadaise, viskas viešai ir atvirai- tiesiog karas, atsiėmė salas ir nutilo. Na, kažkoks arabas plepa, kad gal jo princui su princese slaptosios tarnybos padėjo užsimušt. Ir tai, turbūt, netiesa. O šiaip- tylu. Britanijos slaptosios tarnybos nieko neveikia. Tiksliau- neplepa. Nors Britanijoje taip pat egzistuoja spaudos ir žodžio laisvė.
  Ir prancūzai neplepa apie savo intymius dalykėlius. Pliurpia ir giriasi tik Mossadas ir CIA. Mossadas- aišku. Izraeliui reikia reklamos. Maža šalis nori būti pastebima, kitaip arabai juos suvalgys. O kodėl tokie plepųs yra jankiai- man nelabai aišku. Tautos charakteris? Betgi italai ir prancūzai tikrai ne mažiau mėgsta dalintis įspūdžiais, girtis ir triukšmauti…

 2. Paaiškinu gerb.Nesupratėliui.
  Tai yra maskuojamoji versija, skirta nuslėpti pagri ndinę versiją – pulkininkas Pociūnas nužudytas Dujotekanos užsakymu.
  Taigi kuriems nesumokėta – tie ir neplatina akivaizdaus falšo.

 3. O aš manau, kad Dujotekanos užsakymas yra maskuojamoji versija, skirta nuslėpti pagrindinę versiją, ir ją platina tie, kuriems už tai sumokėta.
  Atkreipkite dėmesį – aš nesakau, kad žinau, kokia yra tikroji versija. Tik sutinku, kad visos, kurios platinamos – yra platinamos už užmokestį.

 4. Baltarusijos opozicijos versija suaktyvinta tik gruodžio mėnesį. Kodėl? Kas įvyko, kad prireikė staiga tokios versijos?

  Dingo arba labai susilpnėjo tikrąją versiją dengiantys pareigūnai.

 5. Baltarusijos opozicijos pinigų pavogimo versiją beveik iškart po žūties paskleidė Karštas komentaras (ar kaip ten jis). Laukė kol pasidarys sniego kamuoliu. O kažkodėl niekas nekibo. Tai dabar papirko LNK, kad pakalbintų Matulevičių.

 6. Paskaičiau tą seną pokalbį su K.K., kurį nurodė Urvinis ir kilo toks klausimėlis: trejų metų senumo plepalai. Ar tas šnekėtojas po tiek laiko dar gyvas? Neiškrito pro kokį langą?

 7. Nerimtai plepate, gerbiamoji V. Straipsnis ramiai guli Bernardinuose, nuoroda veikia. Reiškia, viskas tvarkoje. (Gal. Būtų visiškas pasileidimas plepėtojus šalinti, o straipsnius palikinėti…)

  Aplamai tai ir mes gal geriau pakalbėkime apie filmus arba kulinariją. Kol tvyro tokia graži tyla lietuviškoje blogosferoje, mes atrodome nerimtais išsišokėliais. … 🙂

 8. Minėtojo pono trijų raidžių agentūra labai uoliai paplatino pastarąją.

 9. PASTEBĖTOS KLAIDOS NEATITAISYMAS.
  Dabar pastebėjau, kad praeitame savo komentare netyčia sukeičiau dvi raides (neišvengiamas atvejis kiekvienam, kuris spausdina 2-4 pirštais)
  Turėjo būti- “visiškas apsileidimas“,
  Gavosi netyčia- “visiškas pasileidimas“.
  Netaisau, nes šiuo atveju taip netgi labiau tinka. 🙂

 10. Jei kita tema, bet vis dar apie lietuviškas susivokimo problemas: gal ir buvai teisus, Fanta, kai sakei, kad Laučiaus “probnyj šar“ dėl prezidento galių sustiprinimo buvo paleistas ne šiaip sau. Ar matei, kad ponas E.Kūris (žymus valstybininkas) sėda į vieną valtelę su A.Paulausku (žymiu visuomenės veikėju, buv. prokuroru ir buv. Seimo Pirm.):
  http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/ekuris-seimo-perrinkimas-tautai-pasiulius-o-prezidentui-sutikus-stiprina-prezidenta.d?id=27599093

 11. Keistos tos mūsų agentūros, platina “naujienas“, kurios niekam neįdomios. Štai, nuėjau pažiūrėti, kokias naujienas Lietuvoje šiandien pastebi regnum.ru:

  08.01.2010
  15:32
  Об угрозе газопровода Nord Stream Литва заявит через Еврокомиссию

  13:27
  В 2009 году в Литве от пожаров погибло на четверть меньше, чем в 2008 году

  13:24
  В Литве зарегистрировано уже 270 тыс. безработных, в поисках работы – на 100 тыс. больше

  Ypač sensacinga naujiena- apie gaisrus. 🙂

  ————————–
  Bet užsukau ten ne visai tuščiai, perskaičiau gana įdomų straipsniuką. Prognozuoja, atseit, “аналитики американской исследовательской компании STRATFOR (Strategic Forecasting).“

  http://www.regnum.ru/news/fd-abroad/litva/1240951.html

  Jame, be kita ko, rašoma:

  “В контексте усилий по политической консолидации со стороны России, другие страны постсоветского пространства будут вынуждены или апеллировать к приемлемым условиям, или же искать иностранной поддержки, чтобы сохранить свою независимость. Азербайджан и Туркмения уже близки к тому, чтобы оказаться в прежнем лагере, тогда как Грузия (которая вряд ли преуспеет) и страны Прибалтики (которые вряд ли потерпят фиаско), изберут второй вариант. Таким образом, именно из-за стран Прибалтики Россия будет пребывать в конфронтации с Европой и США.

 12. Iš komentarų Kūriui (žvilgterėjau, nieko aš ten neskaičiau, šis tiesiog pirmas pasitaikęs krito į akis):

  “Pasakyk,E.Kūrį,aiškiai,ko tu nori:ar tautos referendumo,ar remiantis tautos atskalūnų 300000 balsų, įvykdyti perversmą.Juk tu teisininkas,dar lygtai profesorius.Turėtų būti tokiu atveju tautos referendumas ir surinkti apie 75% balsų.Tai būtų tautos valia.O dabar tie kurie tingėjo balsuoti ir įvaisriausi edinstveninkai,paleckiukai,butk evičiukaii,kirkiliukai,paulauski ukai,buvę stribai su atžalomis,kriminaliniai nusikalteliai,surinkę 300000 balsų turi spręti mūsų tautos likimą.Juk taip jau buvo 1940 metais tavo idėjiniai draugai važiavo parvežti raudonos saulės iš Maskvos.O mūsų broliai už raudonųjų klaidas turėjo paguldyti galvas Sibire ir mūsų miškuose.Žinok,profesoriau,kaip kurie suklaidinti žmonės prieš galą turės griaušti pirštus kaip ir Salomėja Nėris.Trumpai,nekurstink žmonių,stenkis prie lovio su savais prieiti kitu keliu.O apsivogę tavo šalininkai labiau nukentės,nes jų daugiau“

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s