Tilžės gatvė, Paryžius

Tik vakar pastebėjau, koks mandras pasidarė Google Maps: dabar jau galima ne tik žemėlapiais ir vaizdais iš palydovo mėgautis. Dabar jau galima “slampinėti“ gatvėmis, keliais, dairytis, žiūrinėti, “turistaut“ labai realistiškai. Beveik susidaro iliuzija, kad esi ten iš tikrųjų. Tik negali užeit į parduotuvę, negali prisėsti prie staliuko išgerti kavos.
Bet aš ir ten būdamas, to nedaryčiau, neturėčiau tiek pinigų. O šitaip- nieko nekainuoja. 🙂

Sunku net įsivaizduoti, kiek milijonų nuotraukų jie turėjo pridaryti ir sutalpinti, kad išgaut tuos panoraminius vaizdus iš kiekvieno taško. Suvokti, kaip visa tai veikia, net nebandau. Sukrečiantis dalykas.
Sufotografuota beveik visa Vakarų Europa, beveik visa USA teritorija, Japonija, didelis šmotas Australijos. Žinoma, ne viskas ištisai. “Vaikščioti ir važinėti“ galima tik kai kuriomis gatvėmis, atskiromis kelių atkarpomis.

Ne, paskutinėje nuotraukoje jau ne Tilžės gatvė. Kažkokia kita, esanti tolėliau. Tiesiog man pasivaideno, kad matau vieną pažįstamą ponią ten, prie staliuko, tai ir nufotkinau. Šiaip sau.

Reklama

4 komentarai apie “Tilžės gatvė, Paryžius

 1. Matome krizės jums dar nesibaigė. Aiškiai artimiausiu metu realiai Paryžiuje nevaikščiosite. Dirbti reikia, tada bus ir babkių nuvažiuoti ne per gooooogle.

 2. O man buvo idomu pasivaikscioti po Tokijo vietas kur buvau ir vaizdziai iliustruot pasakojima draugams. O kolegoms nurodyt kur jie turetu apsilankyt ir pan.
  Sakai beveik visa USA, o man kai reikia panasios paslaugos tai butinai nebuna jokiu nuotrauku.
  O viska jie daro akivaizdziai pravaziuodami gatvemis automobiliu ir filmuodami. Po to is tu filmu kadru sudeliojami vaizdai. Kazkur Tokijo nuotraukose buvo matyt automobilio atspindys parduotuves vitrinoje.

 3. Na va kai zaidziau savo nauju telefonu, tai matau tikra tokiu gatves vaizdu nauda. Mano telefone per GPS nustato kur esu ir tam kad gerai susiorientuociau parodo ka turiu matyt. Visai neblogai jei kokiam nepazistamam Paryziui esi.

 4. “Vaikščiojant“ po Paryžių, Londoną ir Romą, kuriuose niekada nebuvau ir nebūsiu, truputį gaila buvo, kad nėra galimybės “pavaikščiot“ po kokias nors mano realiai matytas vietas. Pvz., Peterburgą. Tokių necivilizuotų vietų Gūglis nefotkina.

  Bet dabar sužinojau, kad po Peterburgą iš bėdos truputį pasidairyti vis tik galima, necivilizuotieji save irgi fotkinasi, patys. Atskirai.
  Kaip visada, “Rasseja vperedi planety vsei“. Gūgliui savo fotkių neduoda, daro savo Yandex’e. Konkuruojanti firma, matj… 🙂

  Vaizdelis truputį varganai atrodo, tačiau….

  http://maps.yandex.ru/?ll=30.316587,59.944388&spn=0.445633,0.164834&z=12&l=map,stv

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s