The Lovely Bones

“Mielieji kaulai“.
Niekinis filmukas, bet tvarkos dėlei užregistruosime jį čia, kad atsimintumėm, jog žiūrėjom.
Kadangi apie jį yra daug kalbama ir giriama, giriama labai entuziastingai …. (“…Vienoje peržiūrų pamatėme TAI – „Numylėtųjų kaulų“ anonsą. Iš karto supratome – šį filmą pamatyti trokštame….“),- tai nusipelno jis būti įtrauktas į sąrašą bent jau tų, kuriuos peikiame.

Todėl pernešu čia kai ką iš to, ką esu rašęs “manotv“ komentaruose. Trumpai.

http://www.cinema.lt/movie/6313/?The%20Lovely%20Bones
http://www.imdb.com/title/tt0380510/

Nesakau, kad nežiūrėkit jo.  Žiūrėkite, jis– SAVOTIŠKAS….    Rrromantiška kičinė grožybė apie …. pedofilą-maniaką ir jo nužudytą mergytę, klaidžiojančią po chemiškai žalias kompiuterinio Anapilio pievas. Super. Suprantu, kad daug kas bus sužavėtas. Pripažįstu, kad ir man pradžioje buvo gana įdomu, beveik gražu tie siurrealistiniai paveikslėliai kaip iš Salvadoro Dali. Bet paskui į galą įspūdis ėmė keistis. “Įdomūs Dali vaizdai” ėmė darytis vis kvailesni, vis saldesni, galiausiai visai turginis “liaudies menininkų” kičas. GAl jie tik pabaigą sugadino, persistengę su cukrumi. Nežinau. Neketinu žiūrėti antrą kartą, kad patikrinčiau.

Beje, dar pasakysiu, kuo filmas SAVOTIŠKAS. Nors tokia, atrodytų, kraupoka tema- jis nė kiek nebaisus. Vos ne komedija. (Mylimas žanras: “romantinė komedija”. O čia dar su lyrika ir crazy-mistika.)

Reklama

3 komentarai apie “The Lovely Bones

  1. Gavau jau Numylėtųjų kaulų net du failus, net nežinau, kurį iš jų dabar pulti žiūrėti 🙂

  2. Filmas puikus savo fantastiniais vaizdais. Jei iki šiol tokios produkcijos neprilygstamu profesionalu laikiau tik Tim Burton, tai dabar matau, kad Peter Jackson sparčiai artėja link jo aukštybių. Kai kas sakytų, kad jau pralenkė. Bet man svarbi visuma – tai yra, be vaizdų dar veikia ir siužetas, tiksliau – kiek jis talpus. Kadangi Alice Sebold knygos neskaičiau, tai nedrįstu spręsti, ar pati knyga yra skirta romantiškoms jaunuolėms ir Peter Jackson ją praplėtė puikiomis vaizduotės iliustracijomis bet turinio nepajėgė pridėti, ar priešingai – susikoncentravęs į nežinomybės vaizdavimus, jis iš knygos paėmė tik paviršutinį siužeto sluoksnį. Kažkodėl manau, kad pirmoji mano prielaida arčiau tiesos 🙂

  3. man patiko filmas numyletieji kaulai tik noreciau kad visa filma parodytu per mano tv3

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s