Dorothy Mills

Nors nelabai mėgstu tokio žanro filmus. …

Švelniai sakant- nelabai. Visai nemėgstu. Siaubiakų, mistikos su besivaidenančiais numirėliais. Filmų apie velnio apsėstas mergaites, egzorcizmus ir pan.

Na, ne, nemanykite, “spoilerio“ šitam pasisakyme kol kas nėra, nes filmas, apie kurį kalbu, ne visai toks. Todėl man ir patiko. Nes ir  žanras nėra grynai kvailas- pavadinčiau gal jį  savotišku detektyvo- siaubiako hibridu- ir atlikta gana puikiai. Verta buvo žiūrėti gūdžią naktį.

Dorothy Mills (2008)

Didelio populiarumo šis filmas, turbūt, nesulauks, nes siaubiakų mėgėjams jis nėra pakankamai “siaubiškas“, saldžių istorijų gerbėjams- mažoka saldumo, na, o kinokritikams irgi nelabai yra kuo įtikti, nieko ypatingai naujo. Nebent įvertins jaunos aktoriukės meistriškumą. Kuris tikrai įspūdingas.
Bet aš vertinu tą filmą kaipo labai vertą dėmesio. (Gal iš dalies todėl, kad Airija. Kraupokas airiškas kaimas saloje. Čia jums ne “Šokiai Lunazos metu“, nors irgi yra ir toks epizodas- su šokiais prie laužo per tą šventę. ..)

“О фильме: Дороти Миллс подозревается в нападении на маленького ребенка в современной, но какой-то вневременной деревне. К ней приходят психиатр и аутсайдер, Джейн, которая обнаруживает, что Дороти не отвечает за свои действия и может находиться во власти ужасающей и злой силы. Помогая Дороти, Джейн приходится снова столкнуться со своими прошлыми трагедиями, и она начинает разгадывать другой страшный секрет, спрятанный в нескольких соседних деревнях.“

Primityvus ir kvailokas aprašymas. Netikėkit. Filmas įdomesnis. 🙂

(Nors nemanau, kad jį labai norėčiau žiūrėti dar kartą. )

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s