Cypher

Lietuviškai tas filmas pavadintas “Koduotojas“. ( Cypher (2002) ). Man patiko, gerai tinka praleisti laiką tinginiui: elegantiškai nufilmuotas, žiūri sau, nekvaršindamas galvos niekuo (jokių paslėptų prasmių, jokių filosofijų, jokios įtampos), siužeto gali per daug ir nesistengti sekt (jis kvailas iki ironiškos parodijos), pabaiga… hm… negaliu sakyti pabaigos, nes užpyksite, galiu pasakyt tik, kad juokinga. Vėlgi- ironiškai.

Nuo monotoniško gyvenimo pavargęs Morganas Sulivanas sutinka šnipinėti galingai korporacijai. Naujausių technologijų ir naujos tapatybės dėka jis pasiekia konkuruojančių verslo struktūrų informacijos centrus ir gautus duomenis perduoda savo šeimininkams.

Tačiau netrukus vyrą ima kamuoti ne tik nepakeliami galvos skausmai, bet ir įtarimai, kurie kasdien vis labiau neduoda ramybės: kas iš tiesų yra jį pasamdę žmonės, ir kas slepiasi už paslapčių širmos?

Daugiau nieko nesakysiu (tingiu, o ir nėra ką), galite dar perskaityt čia (ir pažiūrėti paveiksliukus):
http://www.ekranka.ru/?id=f417

Reklama

2 komentarai apie “Cypher

  1. Režisierius tas pats, kuris pastatė filmą “Kubas“ (http://www.imdb.com/title/tt0123755/ ). Atsimeni, tas filmas, kur grupelė žmonių landžiojo po gigantišką kubą, o tiksliau – kubiukus tame kube, labirintiškai klaidžiojo tai į viršų, tai į šoną.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s