Kaip Lietuva gudus sėkmingai veda į Europą

Žygiais ir žodžiais rėmėme Baltarusijos demokratines jėgas, opoziciją- kol ėmė sekti tam skirti fondai.

Dabar įsisavinami kiti fondai- jau kitokio tipo, taip vadinamos “Rytų partnerystės“. Nuversti komunistinį diktatorių, atseit, nepavyko (o gal noro nebuvo labai daug), tai dabar juos “jaukinsime“. Sėkmingai, ar ne- ne taip ir svarbu. Svarbu, kad būtų fondai, ir įsisavinti juos kaip nors.

Citata iš šventinio interviu, kurį Kovo 11 proga pagrindiniam baltarusiškam oficiozui  “Советская Белоруссия“ davė Lietuvos ambasadorius:

“..по–моему, у нас это получается, продвигать совместные проекты в рамках «Восточного партнерства». Под них мы выбиваем деньги Европейского союза. Так, в Сморгони построен прекрасный кинологический центр. Намечено много экологических проектов. В сельском хозяйстве идет сотрудничество: в самое ближайшее время должен решиться вопрос о выделении ЕС 8 миллионов евро на переоснащение нескольких молочных заводов…“

/Соседям заборы не нужны /

Vedame Gudus į Europą, pastatėme jiems Smurgainiuose  šunų veisyklą.  Vakarietiškos demokratijos užkratas, vokiški aviganiai. Linksmai atrodo.

(Na, ten tame interviu kalbėta ne vien apie šunis, buvo kalba ir apie pilių restauravimą, ir kt. Bet man užkliuvo tie šunys… 🙂 )

Beje, radau ir straipsniuką, kuriame labai rimtai išaiškintas šunų svarbus įnašas “Rytų partnerystės“ reikalui. Nėra ko juoktis, viskas labai rimta. Šuniukai saugos sienas, o sienos tautas jungia, o ne skiria. 🙂

Reklama

Vienas komentaras apie “Kaip Lietuva gudus sėkmingai veda į Europą

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s