iš ciklo “geriau nesugalvosi“.

Vakar nuskambėjo du labai linksmai skambantys pareiškimai, pažodinių tekstų citavimui dabar ieškoti tingiu, perpasakoju savo žodžiais, maždaug.

1 pareiškimas– gerb. LRT vado Siaurusevičiaus. Kad, jeigu radijas netransliuos naktinių laidų, iškils didžiulė grėsmė nacionaliniam saugumui. Nes,  “kaip žinome,  svarbūs įvykiai dažnai nutinka būtent naktį…“. Visokie perversmai ir pan.

2 pareiškimas– gerb. Roko Žilinsko. Seimo Atominės energetikos komisijos nariai atleido Roką Žilinską iš šios komisijos pirmininko pareigų. Sužinojęs tą naujieną, Rokas Žilinskas išreiškė didžiulį rūpestį tuo, kad gaunasi baisus dalykas: ši svarbi komisija dabar kurį laiką bus aplamai be pirmininko.

-Tai kas dabar bus atsakingas už atominės energetikos saugumą šalyje??,- paklausė rūpintojėlis.

O mes kažkaip ir nepagalvodavome, kam turėjom būti dėkingi už mūsų ramų miegą.

————————

Ir ta pačia proga- citata iš ganėtinai seno straipsnio. Bet aš jį pamačiau tik šiandien, todėl man šviežiena. O irgi labai graži mintis, man patiko:

“Šis leidinys neturi jokių autorinių teisių. Autoriai atsisako visų turtinių ir moralinių teisių į savo straipsnius. Jie gali būti laisvai naudojami visais įmanomais būdais nenurodant autorystės ir neįspėjus autorių, skelbiami bet kokia forma ir bet kokiomis priemonėmis. Ypač patartina juos kopijuoti ir platinti kokios nors verslo įmonės ar valstybinės įstaigos sąskaita.

/ „Juodraštis“– prieš autoritarizmą, diskriminaciją ir neofašizmą /

Reklama

4 komentarai apie “iš ciklo “geriau nesugalvosi“.

 1. Ir dar vienas linksmas dalykas prie komplekto. Kol kas nelabai čia tinka, nes užsienietiškas, Lietuvoje kol kas tokio projekto nėra.
  Na, bet, tikėsimės, greit bus. Reiktų pamest įdėją mieląjam uagadugu, lai pasiūlo savo draugeliams kanaluose tv3 ir LNK.

  http://www.ferma-tv.ru/site/

 2. LRT tarybos pirmininku tapo Žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius. Už jį balsavo 7 iš 10 narių, trys biuleteniai sugadinti.

  Norėtųsi sužinot smulkiau, ką konkrečiai reiškia žodis “sugadinti“.
  -Tie trys drąsuoliai pabijojo balsuoti PRIEŠ?, parašė “nežinau“?
  -nupiešė špygą?

  -ar biuletenyje buvo daug pavardžių ir jie balsavo UŽ VISAS?

  Drąsios šalies Drąsi komisija išsirinko drąsų Pirmininką…

 3. “D. Radzevičius apdovanotas ordinu „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžiumi. Jį į LRT tarybą delegavo Lietuvos meno kūrėjų asociacija.

  Tapęs LRT tarybos pirmininku D.Radzevičius teigė atsisakysiantis dalies pareigų – „Žinių radijuje“ nebeves laidos „Žiniasklaidos anatomija“, nebedėstytojaus.“

  Net įdomu, kiek iš viso jis turi pareigų. Tai yra – darbo vietų. Žurnalistų sąjunga, Lietuvos meno kūrėjų asociacija… Dar jis juk vadovauja kažkokiai Nacionalinei žurnalistų kūrėjų asociacijai (NŽKA). Žinoma, Ilgūno aukštumų nepasieks, bet, sakyčiau, įpėdinis vertas 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s