apie gėjų paradą. Ir mano trigrašis…

Man keista, kad daugybė rašeivų demonstruoja savo išmintį įvairiais protingais sakiniais tipo  “negerai drausti, nes laisvė varžoma“ ir pan., bet NIEKAS (o gal aš tik nepastebiu?) nepasako SVARBIAUSIO dalyko, kodėl negerai. Nors tai man atrodo akivaizdu ir atrodo svarbiausia:

Variantas, kai LEIDŽIAMA:

gėjai su visom vasiliauskaitėm praeina su savo vėliavom, policija juos saugo nuo atėjusios pasimušt minios. Keletas incidentų, kai kažkas mesteli porą kiaušinių į gėjus ar kokią pusplytę. Naciai gauna progą pasimušt su policija, policija gauna progą pasimankštint, pamosuodama bananais, supakuodama porą nacių. Gal kartu ir kokį gėjų, jei pasitaikys koks drąsesnis. TV paparaciai laimingi, gavę paveikslėlių, visus metus turės ką rodyti.

Variantas, kai NELEIDŽIAMA:
Jie vis tiek ateis, ir ėjikai, ir mušikai. O paparacių minia, žinoma, bus dar didesnė ir dar labiau ištroškusi įvykių. Ir policija vis tiek turės būti. Tik skirtumas bus tame, kad policija neprivalės nieko saugoti. Policijos darbas bus tik IŠVAIKYTI nesankcionuotą demonstraciją (kas reiškia: prilupti bananais gėjus. dideliam “visos Europos tolerastų“ džiaugsmui…) ir sutvarkyti aplinką  PO MUŠTYNIŲ. Išskirti (neskubant), surinkti lavonus. (Gerai- nekalbėsime apie lavonus. Šiaip truputį kraujuojančius…)
TV paparaciams, žinoma, šis variantas geresnis.

Reklama

7 komentarai apie “apie gėjų paradą. Ir mano trigrašis…

 1. ne, svarbiausias aspektas – būtent laisvės varžymas.
  o šie pasvarstymai – tai lyg adomas ir ieva “filosofuotų“ apie pirmąjį viešą susirinkimą pasaulyje (taip mąsto ir prokuratūra). tuo tarpu kai jų istorija didelė, incidentai suvaldomi, ir yra praktika, kaip tokius renginius protingai sureguliuoti. nors man atrodo, kad protingiausia būtų šimtas raumeningų gėjų iš men’s factory 🙂 gera prevencija prieš plytų metikus.

 2. Nemanau, kad Lietuvoje policija turi praktiką ką nors protingai sureguliuoti. Prisimenu, net į penkis Tibeto gynėjus negalėjo ramiai žiūrėti, būtinai reikėjo Ivanauskaitę į savo mašinas nuvilkti – prieš penkis jie drąsūs, bet ką darytų su šimtais, iš kur tiek mašinų gaus? O kai ateis minia skustagalvių, kurie tik ir laukia progos paskanduoti savo idiotizmą ir įdarbinti savo galūnes, kai aktyvistai gėjai tik ir laukia progos parodyti pasauliui, kokie gėjmušiai yra tie lietuviai, kai VISI žurnaliūgos tik ir laukia progos sušukti “Prasidėjo“ – nė geriausi graikų policininkai tokios situacijos nesuvaldytų, ką jau kalbėti apie nuo sėdimo darbo apsunkusius lietuviškus policininkus…. 😦

 3. dėl Tibeto tai sutinku. tada buvo tikra gėda. bet dabar situacija gi labai jau priešinga. policija aiškiai demonstruoja, kad yra pasirengusi tramdyti būtent smurtautojus, ir kiek jėgų į tai mes, bei pasiruošimo. o ir iš pačios akcijos pusės atliktas rimtas darbas, įskaitant tam tikrą sąmoningumo kitimą: pvz. tas prokuroras jau taršomas iš visų pusių, ko būtum neįsivaizdavęs anais laikais.

 4. Šių išsigimėlių afišavimas reikalingas visuomenei amoralizuoti ir ją toliau “degraduoti“.

  Tada visuomenėje nelieka drąsių žmonių, kurie galės priešintis ne tik išsigimėlių darbams, bet ir politinei sistemai.

  Anglijoje ir kitur Europoje prieita išvados, jog išsigimėliai reikalingi, nes vyresnio amžiaus (turintys pakankamai daug pinigų) žmonės mėgsta ištvirkauti su jaunais berniukais. Tik tiek

  Lavonai vis vien kada nors bus

 5. Lavonų mėgėjo komentarą, tikiuosi, Fanta kada nors ištrins, o man šis įvykis buvo kaip geras testas, kad pamatyčiau, kurie gi veikėjai nesijaučia pakankamai vyriškai, jei taip bijo kitos orientacijos žmonių. Pastebėjau, kad labiausiai nepakantūs žmonės būna tais atvejais, kai patys jaučia, kad kažką panašaus galėtų padaryti. Na, tai ir kovoja visaip plakdami gundytojus 🙂
  Taigi, sąrašėlis įdomus: kad Gražulis – tai nestebina, kad Kuoka – tai net juokas ima, o štai Mantas Adomėnas…

 6. Ačiū žiūrovams, spektaklis sėkmingai baigėsi ir skirtingų projektų dalyviai galės sėsti rašyti ataskaitų apie sėkmingai pasiektus individualius tikslus eitynėse bei juos lydinčius ir įsisavinamus pinigus. Iki kitų naujų projektų mielieji ir meilieji!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s