Praud-tiu-By.

Šiandien kai kurie dundukai mūsuose liūdi, kad šalis Lietuva nebuvo įtraukta vakar į Europos laukiniškiausiu šalių dešimtuką. (Gruzija, Ukraina, Turkija, Izraelis, Airija, Kipras, Azerbaidžanas, Rumunija, Armėnija, Danija.)

O mes, kai šiandien ryte tai išgirdome- labai nudžiugome ir pasakėme: velniškai malonu būti įvertintiems, tegu ir nevisai pelnytai.
Nes, po teisybei, civilizacijos reitinguose aplenkti Daniją- čia jau mums pasisekė.

Dar vakar išgirdome gražų melą apie tai, kokia puiki vieta gyvenimui yra mūsų miestas Vilnius. Pagal reitingus kažkokios ten skaičiuotojų agentūros.

O dabar dar sužinom, kad turim čia labai neblogą internetą. Palyginus su su visokiomis atsilikusiomis šalimis tipo USA, Estonia ir Poland- mes beveik civilizacijos viršūnė. Latviai, tiesa, greitesni, betgi dėl to mes juos arkliais ir vadiname… zirga galvas.

Top Countries Ranked by Speed

Patyrinėkite lenteles, pasimėgaukite jausmu Praud-tiu-By. (Būtinai paspauskite knopkutes “Expand full list“). Nesvarbu, kad pikti liežuviai sako, kad tie greičiai didesni ten, kur mažesni atstumai. Ar kaip ten. O Pietų Korėjos internetas greičiausias yra todėl, kad visa P. Korėja yra praktiškai vienas vietinis tinklas.
Kadangi aš nesuprantu tuose dalykuose nieko, tai ir nežinau, ką reiškia tie sąrašai. Aš tik mėgaujuosi jausmu Praud-tiu-By. 🙂

Reklama

2 komentarai apie “Praud-tiu-By.

  1. Ačiū už trumpą info. Rimtai. Bo aš kažkaip ant tokių info nepataikau – pakeliui kurnors užkliūvu su kokiais tankais ar lėktuvais.
    Dabar ir aš Vil-By-Praud-As-Hel 😉

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s