Vamzdžiai, lenciūgai, vodka. Kelkis, vyskupe Motiejau, mes be tavo lazdos nebeapsiginsim…

Vamzdžio JIEMS dar buvo negana. Jie dar mums atplukdys ir GRANDINES.

Vilniaus tiltus papuoš plieninės skulptūros

Organizatorių nuotr. /Skulptūra „Grandinė“

Organizatorių nuotr. /Skulptūra „Laivas-pusmėnulis“

O sakė mums patriotai, perspėjo apie blogį:
“Globalizacijos sąlygomis lengvai plinta visoks blogis – alkoholis, narkotikai, pasaulio mastu vienijasi šio ir kitokio blogio platintojai. Jie pirmieji imasi iniciatyvos veikti, nes tai jiems reiškia galimybę greitai ir gerai pasipelnyti. Jų veikla daro žmones kosmopolitinės alkoholio ir kitokių narkotikų kultūros vergais, kuriems tautinis tapatumas rūpi kuo mažiausiai.
Tik blaivi tauta gali suprasti, kaip svarbu mūsų laikais išlaikyti savo tapatumą –mus skiriančias nuo kitų tautų, taigi, savo ypatingas vertybes. Vardan to nebūtina deginti automobilius ir daužyti vitrinas, kaip tai kartais daro antiglobalistai. Norėdama rasti geresnių būdų, kaip tokiomis sąlygomis atsilaikyti, tauta pirmiausiai turi būti blaivi.

O juk tokia dora tyra tauta lietuviai. Mergužėlės visada buvo kuklios, tik rūteles laistė ir kasas šukavo. Bernužėliai žirgeliais jodinėjo ir dainas dainavo. Gėrė tik midų ir ožkos pieną, nerūkė, nesikeikdavo.

Ir tokie dori būtumėm, jei ne tie svetimieji. Migrantai, mišrūnai visokie. JIE mus išmokė gerti vodką, JIE mūsų mergaites geltonkases pavadino šlykščiu nelietuvišku žodžiu OLIALIA, jie mus kausto  vamzdžiais ir lenciūgais.

Kelkis, vyskupe Motiejau, pabusk, profesoriau Vytautai! Tarkite savo RŪSTŲ žodį tiems nevidonams, žiūrėkite, ką jie daro:

Liberalų sąjūdis nori sugrąžinti į Seimo kavines alkoholinius gėrimus – esą dabartinė tvarka labai nepatogi, mat sulaukus svečių iš užsienio nėra kaip jų pavaišinti, o kai kitų šalių ar net Europos Parlamente galima mėgautais vynu ar alumi

Liberalų sąjūdis dėl alkoholio prekybos atnaujinimo jau surinko reikiamą kiekį parašų ir pateikė prašymą Seimo valdybai.

Tačiau kai kurie Seimo nariai teigia, kad alkoholio prekyba pakenks parlamento įvaizdžiui, o kiti siūlo nieko nekeisti, mat dalis politikų ir taip girtauja pasislėpę savo kabinetuose.

Šiuo metu alkoholinių gėrimų Seimo kavinėse neišvysi, mat juos uždraudė buvęs Seimo pirmininkas Arūnas Valinskas.“

http://vz.lt/straipsnis/2010/06/02/I_Seima_siekiama_grazinti_prekyba_alkoholiu2

pailginti prekybos alkoholiniais gėrimais laiką. Tai numatančios Alkoholio kontrolės įstatymo pataisos, parengtos Audriaus Endzino ir Eriko Tamašausko, …

Įstatymo projekte siūloma draudimą prekiauti alkoholiniais gėrimais mažmeninės prekybos įmonėse nustatyti nuo 24 valandos iki 8 valandos, t. y. pailginti prekybą alkoholiniais gėrimais dviem valandomis.

Įstatymo pataisų iniciatoriai tikisi, kad jas priėmus padidėtų valstybės biudžeto pajamų surinkimas ir sumažėtų šešėlinė alkoholio prekyba….“

Lenino žodžiais tariant- YRA TOKIA PARTIJA, vadinasi jie…

Ai, ar svarbu, kaip jie save vadina. Mes juos vadiname Degtindarių Sąjūdžiu. Ir kreipiamės į kiekvieną Dorą Lietuvį:

Lietuvi, nebalsuok už juos! Pasakyk savo griežtą NE tautos girdytojams ir vamzdintojams!


Reklama

15 komentarų apie “Vamzdžiai, lenciūgai, vodka. Kelkis, vyskupe Motiejau, mes be tavo lazdos nebeapsiginsim…

 1. Nekvisktie Motiejaus, nereikia, persigąs mus pamatęs…
  O sidabrinis rutulys po Žirmūnų tiltu mane nuteikia maloniai, geriau nei Vamzdis, primena 80tųjų diskoteką ant vandens. Šventiška nuotaika iškart.
  troy

 2. Vilnies sakinį “Jaučiu, JE kitoje savo kalboje panaudos ištraukas iš Tamstos rašinėlio…“ iš pradžių perskaičiau, matydamas jame žodį JIE. (Iš įpratimo-įsijautimo). Tik paskui (ilgokai pamąstęs, ką naudingo mano rašinyje galėtų rasti JIE savo kalboms) pastebėjau, kad ten buvo parašyta “JE“. 🙂

 3. O aš iki šiol nesupratau, ar toks “troy“ lankydavo diskotekas po tiltais? Ar sovietinėje Lietuvoje diskotekos būdavo tik patiltėse? Pasidalykite prisiminimais, senoliai 🙂

 4. Rimtiems senoliams DISKOTEKOS, kurios ėmė rastis tik apie 80-us, nėra prisiminimas. Tai buvo jau vėlesnių snarglių (tokių-kaip-troy) piemeniškas užsiėmimas. Senoliai vaikščiojo į ŠOKIUS, o ne į diskotekas.

  ————————-

  Truputį pamislijęs, supratau, kodėl Trojui tos nesąmonės po tiltais priimtinesnės, negu man. Jis yra niekingas humanitaras, jam lengviau. O man sukyla ne tik estetiniai jausmai, bet dar ir instinktyvus konstruktoriaus pasibjaurėjimas tokia kvailyste. Suprantu, kad tiltai nuo tų pakabukų nesugrius. Bet vis tiek, pati mintis- apkrauti tiltus absoliučiai BEPRASMIŠKOMIS papildomomis apkrovomis… Tik MIANINYKAI gali taip sugalvoti.

 5. VILNIAUS SAVIVALDYBĖS tekstas:

  “Skulptūros iš plieno: „Karališkasis obuolys“, pakabinta po Žirmūnų tiltu, „Grandinė“ – po Žaliuoju tiltu ir „Laivas-pusmėnulis“ – po Žvėryno tiltu, simbolizuoja Lietuvos valstybei ir mūsų tautai svarbius istorinius įvykius. Projektas, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dvidešimtmečiui, yra Vilniaus miesto savivaldybės dovana miestui.

  „Ženklai, radę sau vietą vilniečiams brangioje upėje, lyg ir sujungs senąjį ir naująjį Vilnių, jo praeitį su dabartimi. Be praeities, neturime ateities, todėl šie tiltai, pasipuošę prasmingais mūsų tautai ženklais, sies mūsų ir mūsų vaikaičių gyvenimą su mūsų šalies istorija, primins mūsų tautos vertybes“, – sako Vilniaus mero pavaduotojas Gintautas Babravičius.“

  Lietuvos Nepriklausomybės 20-mečiui – išskirtinė dovana miestui

  Dovanėlė. Kaip sakoma- Ačiū Tau, Partija. Nuo savęs galime tik nedrąsiai pastebėti, kad birželio 14 ir birželio 15 yra kiek kitos sukaktys, ne 20-mečio, ir ne “Lietuvos Nepriklausomybės“.
  Nebent Viniaus savivaldybė Nepriklausomybę kaip nors kitaip…

 6. Kadangi, matyt, šią dovaną apmokėjo Babravičius ir savivaldybės klerkai, susimetę po šimtinę, tai niekam neturėtų rūpėti, kiek tai kainavo. Vamzdį statė iš mūsų pinigų, o tiltų pakabukus – ne iš mūsų pinigų 🙂

 7. Mano pirmas ispudis, kaip ir Fantos, kam bereikalingai apkrauti tiltus. Is kitos puses matau samoksla pries Kairi, kad daugiau neskraidytu po tiltais 🙂

  O tekstukas tai truputi be rysio beveik panasus i vamzdi.

 8. “O tekstukas tai truputi be rysio beveik panasus i vamzdi“ – politologai irgi panašiai vapėjo apie JE pranešimą, bet skambino moteriškės ir liepė jiems patylėti, nes ta kalba skirta ne politologams, o Žmonėms, t.y. joms.

 9. Taip. Patylėk, Mini, tekstukas buvo skirtas ne Tau, o Brangiems Tautiečiams. Esi migrantas, (gal net mišrūnas??), ką čia su Tavim kalbėt apie mūsų Tautinius Vamzdžius. 😛

 10. Oi. Dabar tik supratau, kad Minis gal kritikavo ne mano, o Savivaldybės tekstuką… 😦
  Tada… Gerai, Mini, gali netylėt, mums brangi Tavo nuomonė. 😛

 11. Pasirodo, liberalai teikia labai žiaurią pataisą dėl alkoholio pardavimo laiko. Jie siūlo leisti parduotuvėms vakare alkoholį pardavinėti net iki 12 val. (taip nemaloniai konkuruojant su restoranais ir točkomis), tačiau ryte pradėti tik nuo 9 val. Tai yra daugiau nei žiauru. Kelis kartus nuėjusi į “Iki“ parduotuvę 8 val. matydavau ten būrelius be galo ištroškusių veidų, laukiančių parduotuvės atidarymo. Jei negalėtų gauti iš ryto alaus, gal net numirtų. O točkos taigi rytais neveikia. 😦 Tikiuosi, sveika krikdemų ir tautininkų dauguma pasipriešins tokiam pasityčiojimui iš žmogaus orumo.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s