Fubolas! (2)

Komentaras, atsakant į gerbiamojo VyneTu straipsniuką, kuris vadinasi “Namo važiuoja sekanti porcija milijonierių“.

Thomas Muller's two-goal flurry put the game to bed as England were eliminated from the Cup. (Getty Images: Joern Pollex)Doičland jūber ales.

1. Visais laikais sirgdavau už Angliją ir Vokietiją. Todėl galite įsivaizduoti, kaip man sudėtinga buvo žiūrėt šitai. Rinktis vieną ar kitą pusę, arba nesirinkti nieko, tiesiog spoksot. Kurį laiką bandžiau sirgti už anglus, paskui tiesiog spoksojau. Paskui visai nurimau, nes buvo visiškai aišku, kad Anglijos šitoj aikštėj aplamai nėra, yra tik Doičland jūber ales. Ir netikiu, kad kas nors būtų atrodę kitaip, jeigu būtų buvęs įskaitytas anas žabalos vištos įvartis.

2. Visi mes labai gudrūs, pasižiūrėję per televizorių, piktintis teisėjo žioplumu ir stebėtis jo aklumu. Kai kameros parodo iš trijų pusių, įvairiais kampais ir sulėtintai.
O anas buvo ant žemės, matė vienu kampu, o gal būtent tą sekundės dalį labiau sekė ne vartus, o puolėją, kuris trynėsi nuošalės linijoje, o gal tą sekundės dalį sumirksėjo prieš vėją, arba nusičiaudėjo. Veiksmas vyko tik sekundės dalį. Na, gal sekundę. Bum-bum, ir viskas- kamuolys iššoko iš vartų, žmogus nespėjo pamatyti, buvo jis viduj, ar ne. Ką žmogui daryt? Sakyt: nežinau, nespėjau žmoniškai pamatyt? Šito jis negali, turi kelt vėliavėlę į vieną ar kitą pusę. Aišku, kad tokiu atveju paprasčiau yra pasakyt,kad nebuvo.

3. Mano teorija, kodėl atėjo liūdni laikai Europos rinktinėms:
panašu, kad europiečiai baigia prieiti iki tokio išpindėjimo laipsnio, kad jau net ir kamuolio spardymą laiko per sunkiu darbu, vis labiau perleidžia jį gastarbaiteriams. Pasižiūrėkime, kas atlieka pgrindinį DARBĄ geriausiuose Europos klubuose: brazilai, meksikiečiai, afrikiečiai, korėjiečiai, netgi japonai. Ir šalia jų bėgioja koks nors Rūnis, atlieka VAIDMENĮ.

Vyksta pasaulio čempionatas, o mūsų kiemai tušti, mūsų vaikigaliai nelaksto paskui kamuolį, jie tupi prie kompiuterių. Jiems neįdomu žaisti futbolą, jiems net žiūrėti futbolą per sunku: toks ilgas nuobodus žaidimas, ir jokio interaktyvumo, ir sms’ais nebalsuojama, ir aplamai. Įtariu, kad toks vaizdas yra ne tik mūsų kiemuose. Įtariu, kad ir Paryžiuje šiandien paskui kamuolį laksto tik maži arabai, negriukai, turkai, bet ne baltieji buržujai prancūziukai. Ir Italijoj, ko gero, ne ką geriau. Futbolas atiduotas ubagams.

P.S. Žinau, kad liepos 3 man bus malonu ir lengva žiūrėti rungtynes Vokietija- Argentina, nes nebus jokio pasimetimo ir nežinojimo, kurią pusę rinktis. Bus viskas aišku ir ryšku: Doičland jūber ales. Kol kas dar. 🙂

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s