Ir nebeskaitykit šių nesąmonių…

Dažnai pagalvoju tą mintį, bet vis tiek nesidarau protingas. Šiandien ryte vėl pagalvojau, o kas iš to. Laukdamas autobuso, dairiausi į spindinčius rasos ant žolės, į gelstančius lapus ant medžių ir galvojau vėl: pasaulis toks gražus, o tu vėl per dieną spoksosi į tą kompiuterį. Pasaulis toks protingas, o tu vėl skaitysi tas pačias beviltiškas   kvailystes delfiuose-bernardinuose. O kam? Ką tu iš to gauni? Informacijos? Tai kad nė velnio- informacijos porcijai pakaktų 10 min. per savaitę įsijungti kokias nors žinias. Per savaitę 10 minučių- kad visai nepasijustumei Mėnulio gyventoju- ir netgi to būtų, ko gero, per daug. Nes tose 10 minučių negirdėtos informacijos būtų gal tik 2 ar 3.

O juk kiek sveikesnis būtum, jei negirdėtum tų kasdieninių inkštimų ir gąsdinimų, sklindančių iš tv, jei neskaitytum  kasdieninės makaronų košės, pliurzinamos portaluose ir tinklaraščiuose. Pakelk akis ir pamatyk pasaulį, kuris gražus visada. Žolė ir debesys, sniegas ir lietus. Saulė ir vėjas, vaizdai ir garsai, tai, kas tikra. Be valatkų, račų, navickų. Be landsbergių ir uspaskichų. Be bėdų turgaus.

Prarastum ką nors? Tikrai ne.

O vis tiek įsijungiau internetą ir vis tiek perskaičiau. Ir prisiminiau anas protingas mintis tik tada, kai perskaičiau, kad ir protingas V. V. Landsbergis rašo tą patį:

“Ir nebeskaitykit šių nesąmonių, nuoširdžiai patariu.“

O jis vis tiek rašys…

Reklama

3 komentarai apie “Ir nebeskaitykit šių nesąmonių…

  1. Vaikai, siukstu nevalgykit saldainiu dantys suges …
    Mesainiai storina nevalgykit …
    Mesa is viso blogis – kas valgo tas darosi mutantas, bukit vegetarais …
    negerkit vyno, nerukykit, negerkit kavos, ne … ne… ne…

    Bet juk visko taip norisi 🙂 ir atrodo mazomis dozemis nieko blogo, taip 🙂 vienzo, neiseis neskaityt, nors nebutina skaityt – gyvenimas toks nuobodus, kad nors skaitinedamas visokius nesamoningus komentarus susikuri sau kazkokiu neaiskiu pramogu gincydamasis, apgaudinedamas, izeidinedamas ar isizeisdamas, vis kazkokios spalvos toje pilkoje maseje kuri uzdaryta i kaukole 🙂

  2. Man gyvenimas nėra nuobodus. Nuobodus tik pasidarė darbas. Šiaip visada mėgau visokias enciklopedijas ir atsitiktines žinias. Todėl internetas man labai tinka. Ką nors atsitiktinai sužinoti, gal net apsigauti, – tas man labai-labai 🙂 Tik be pasikartojimų ir dejavimų. Dėl pastarųjų dviejų priežasčių tenka mažinti lietuviškus skaitalus iki minimumo.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s