Reklama: Alchemija yra konstruktas.

Kiekvieną pirmadienį, 20.30 kanale TV1- Rytis Zemkauskas. Nepraleiskite.

R. Zemkauskas apie savo laidos “Alchemija“ pavadinimą:

“… laikas parodė, kad alchemikai savojo tikslo taip ir nepasiekė, nes klydo iš pradžios ir iš esmės. Tačiau klaidžiodami jie atrado tiek daug puikių ir gražių dalykų, kad nuodėmė būtų ir mums nepamėginti paieškoti.“

Mūsų (tv žiūrovų) patirtis seniai mums parodė, kad tokios laidos ilgai lietuviškose televizijose nepratempia. Ir, atrodo, R. Zemkauskas pats tai žino, pats pripažįsta “klystantis iš pradžios ir iš esmės“. Tačiau.  Kol jie dar įžūliai klaidžioja tarp puikių ir gražių dalykų, būtų nuodėmė mums tuo nepasinaudoti.
Mūsų, žiūrėtojų, bus nykstamai mažai. Anksčiau ar vėliau uagaduginiai reitingų skaičiuotojai susigriebs, kad tokių laidų Lietuvai nereikia, ir ją išmes “iš tinklelio“. Todėl sakau jums: žiūrėkite, kol dar rodo.

Reklama

4 komentarai apie “Reklama: Alchemija yra konstruktas.

  1. Užkalnio dėka (nes jis pasireklamavo, kur galima pamatyti pokalbį su juo, brangiausiuoju) sužinojau, kad internete galima rasti visas Alchemijos laidas. Dalinuosi su jumis nuoroda. Užsirašykite ir žiūrėkite.

    http://vimeo.com/alchemija

    O pats pasinaudojau proga ir pažiūrėjau pačią pirmąją laidą, kurios buvau nematęs.

    http://player.vimeo.com/video/16560137?title=0&byline=0&portrait=0Alchemija I. Kokia turi būti kultūros laida? from alchemija on Vimeo.

  2. Vis tiek reiktų pagirti Zemkausko laidą nepriklausomai nuo to, ar ten kasosi nuo uodų įkandimų Užkalnis, ar medituoja Landsbergis Jr. Pažiūrėjau, kaip operatorius, vargšas, pastatytas valties gale gale, o tą valtį įtartinai irkluoja Zemkauskas (čia iš Pasivaikčiojimo su Jurga Šeduikyte), tai net neramu dėl tokios pavojingos operatoriaus profesijos pasidarė. Zemkauskui labiau sekasi kalbinti rimtai Užkalnį, nei nerimtai Šeduikytę. Gal reikėjo sukeisti vietom…

  3. Šeduikytės iškenčiau tik kelias minutes, daugiau nežiūrėjau. Nepatinka ji man, ir jos vaikiškos filosofijos manęs nedomino. Tokios šnekos tinka žurnalui “Panelė“, o ne laidai “Alchemija“.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s