Saugumietiški tarpusavio pasilazdavojimai atomine tema

“… связанный с Вашингтоном и американскими спецслужбами портал diena.lt, который входит в холдинг Diena media, контролирующий газеты Vilniaus diena, Kauno diena и Klaipėda, пишет: “Связанное с Кремлем и российскими спецслужбами агентство Regnum, используя “собственные источники на ИАЭС“, сообщило, что “авария произошла в помещении главных циркуляционных насосов, где в тот момент шли работы, связанные с утилизацией радиоактивного заражения на технике“. Ссылаясь на администрацию Игналинской АЭС, портал приводит выводы комиссии, в которых сказано, что…“

O antraštė straipsniuko kokia puiki, tiesiog  žurnalistinis saldainiukas…, netgi Valatkai su Bruveriu tokios ne kasdien pavyksta… :

Чернобыль-2: Вашингтон успокаивает Литву: на Игналинской АЭС ничего страшного не случилось

Būtent taip ir privalo atrodyti antraštės šiuolaikinėje purvasklaidoje, turbūt, taip juos ir moko meistrai-guru-redaktoriai. Tikslas, kad žmogus privalėtų perskaityti straipsniuką. Jei neskaitys- pats kaltas, taip jam ir reikia, jam užteks ir tokios informacijos.  O jeigu nori smulkiau sužinoti, prie ko čia Vašingtonas- lai spaudžia nuorodą ir skaito. Sužinos, kad Vašingtonas prie to, kad Regnum nepatiko, kad Diena prasivardžiuoja, tai Regnum nusprendė atsakydami savo ruožtu  papravardžiuoti Dieną…

Diena.lt yra portalas, siejamas su CIA. Ką gi, žinosime. Nebloga reklama. Tik ar ne per daug garbės. 🙂

O kas ten iš tikrųjų buvo ar nebuvo Ignalinoje, gal nelabai ir sužinosime, nes mūsų žiniasklaidos rykliams tai nelabai įdomu.

(Šios dienos delfio rubrika “EKOLOGIJA IR GAMTA“:

  • Plonėjantis ozono sluoksnis banginiams sukelia nudegimus
  • Kivius puola pavojingos bakterijos
  • Mokslininkai rado didžiausių lytinių organų rekordininką
  • Žaibas nutrenkė žirafą
  • … ir pan. )

Nors, gerai paieškojus, surasti galima. Su Vatikanu nesiejamas portalas 15 min.lt  jau lapkričio 4 d. viską parašė, ką reikėjo:

Pastaruoju metu visuomenėje sklando gandas apie galimą avariją Ignalinos atominėje elektrinėje ir informacijos neviešinimą apie įvykį. Situaciją portalui ignalinietis.lt komentavo IAE komunikacijos vadovė ir atstovė spaudai Daiva Rimašauskaitė.“

/ Ko verti gandai apie galimą avariją Ignalinos atominėje elektrinėje?/

Oficialus asmuo- atstovė spaudai- pasakė tai, ką reikia, ir kiek reikia. Smulkmenomis domitės, norite žinoti daugiau? O kuriam galui jums to reikia, argi tai įdomu? Juk tai ne Kedys tai ir net ne Salamakinas, o tik atominė elektrinė. Na, apie protestuotojus dėl atominių atliekų Vokietijoje- kitas reikalas, apie juos žiūrėkite filmuotą medžiagą visais kanalais tris dienas iš eilės. O kažkokia Ignalina- argi tai mus liečia? Ji toli nuo Vilniaus, ten gyvena rusai, tai ir plepa apie ją tegu visokie Regnum ir Pervyj Baltijskij, o mums tai nerūpi.

Manau (tikiuosi), kad iš tikrųjų ten neįvyko nieko įdomaus, o rusai tik iš dyko buvimo pučia eilinį burbulą iš ciklo “kak u nich, labusov, tam vsio plocho bez nas“.

Bet įdomu yra stebėti, kaip kontrastiškai kartais vieniems būna LABAI NEĮDOMU būtent tai, kas kitiems LABAI ĮDOMU.

Reklama

2 komentarai apie “Saugumietiški tarpusavio pasilazdavojimai atomine tema

  1. Papildau: mums rūpi ne tik Kedys ir Salamakinas, mums dar labai rūpi Brazauskienės renta ir kaip vyriausybė skriaudžia kad ir negerbiamą, bet visgi moteriškę.
    O atominė elektrinė jau uždaryta, dėl to irgi kalta dabartinė vyriausybė, todėl jei ten kas nors ir įvyko, tai dėl to kalta dabartinė vyriausybė. Jei kas nors bloga nukris ant mūsų galvų, tai labai gerai: bus įrodymas, kad mus labai skriaudžia dabartinė vyriausybė.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s