Bacilos neplatinsiu

Pastarosiomis dienomis lietuviškam blogyne  siautėja “ką skaitau“ sąrašų skelbimo liga, ir tegu sau siautėja. Netgi keletą įdomių nuorodų tuose sau sąrašuose atradau, taigi, dalykas visumoje teigiamas.

Bet aš sau pasakiau jau pirmą epidemijos dieną: neprisidėsiu prie šios bacilos platinimo. Išdidžiai lieku savo kaime, skaitau tai, ką noriu, ir ne jūsų reikalas, ką aš skaitau ir ko ne.

Nors išdidumo čia jokio nėra, tik juokauju taip. Bacilos platinime atsisakau dalyvauti tik dėl 2 paprastučių priežasčių:

1 priežastis padoriai altruistiška-  Negaliu platinti bacilos, nes nesu užkrečiamas. (T.y., pašaliniai čia nevaikšto ir net musės neskraido, nėra kam platinti užkrato.

2 priežastis nepadoriai egoistiška- Nė viename iš matytų sąrašų “Veranda“ neminima, tai kodėl aš turiu minėti juos? Nematau reikalo. 🙂

Bet šiandieną gavau smūgį savo 2-ąjai svarbiausiąjai egoistinei priežasčiai. Sakyčiau-  į paširdžius, jei nebūtų dar žemiau.

Atsirado vienas toks juokingas, kuris mane į savo sąrašą įtraukė. Bet kadangi įtraukė TAIP NEPADORIAI, tai galiu ir toliau ramiai laikytis savo principingo sterilumo. Bacilos neplatinsiu.

P.S. DO NOT copy this my declaration it is copyrighted ©

 

Reklama

8 komentarai apie “Bacilos neplatinsiu

  1. Fanta, Tavo nickas aiškiai kilęs iš “enfant terrible“ 😀
    Erzini gerus, tvarkingus berniukus, paskui jie užsidega nepadoria keršto ugnimi. Manau, kad aname žemyne tik broliai Coenai ir jų mėgstamo Jeff Bridges veikėjai galėtų pralenkti Tave savo nepadorumu, bet jie taip elgiasi virtualiame kino pasaulyje, o Tu purvini virtualiame interneto pasaulyje, jis daug realesnis 😉

  2. Iš kur kilęs Fantos slapyvardis? Pirmą kartą jį pamačiusi, pagalvojau labai nepadoriai (bo kaip tik tada verčiau kažkokią nešvankybę ir užsiciklino): “Fuck And Never Touch Again“.

  3. O aš žinau rusiškus keiksmažodžius, prasidedančius raidėmis b, u, k , a. Žinoma, nepulsiu čia teršti ir vardyti, juk šis blogas man patinka labiau už visokius sąrašinius, tie sąrašai tik parodo, kad blogo autorius yra dėkingas kitiems blogų autoriams už apsilankymus ir komentarus 🙂

  4. Niekada neišmoksi nustot stebėtis tuo, kaip bobos sugeba iš nieko daryti skrybėlaitę, mišrainę ir dramą.

  5. Nu va, o man iš tikrųjų buvo įdomu, iš kur Fantos slapyvardis. Juk ne nuo gėrimo? (Nors galėjau žargono žinių ir nedemonstruoti, pripažįstu… bet išsiunčiau paryčiais leidyklai visą “Šantaramą“ ir lengvai kuoktelėjau. Galėtum, Fanta, ir ištrinti, išsimiegojau, ir pačiai nebegražu.)

  6. “Slapyvardžio kilmės istorija“ nėra nei paslaptinga, nei įdomi. Kaip ir dažniausiai būna pasirenkami slapyvardžiai: staiga (kai prisireikia) ir nesukant sau daug galvos. Tada truputį rašinėjau vienam rusiškam forume, prisireikė vardo, kuris būtų trumpas, lotyniškais rašmenimis, paprastas ir nieko nereiškiantis.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s