Aš irgi jau reliktas. Esu matęs gyvą Landsbergį…

“….jau tenka susidurti su (kai kurių) jaunesnių žmonių reakcija: “Ai, nusibodo vienas per tą patį, kiek galima tuos tankus gatvėse rodyti”. Tačiau gal ir (kai kurių) mūsų reakcija į mūsų tėvų ir senelių pasakojimus panaši?“  / grumlinas /

“…istorija. Lygiai tokia pati kaip man kokie nors 1984-tieji.“  / starlin-elvea /

“karo ministras užsidėjęs veido išraišką, kuri reiškia: aš žinau daugiau. Ko gero, taip ir buvo, kad jis žinojo daugiau. Panašų veidą nešiojo dar artimiausias boso bendražygis – barzdotasis vertėjas.

….yra daug dalykų, apie kuriuos aš galėsiu papasakoti turbūt tik dar po kokių dešimties metų. Arba dar po kokių dvidešimties. Dar vis nėra distancijos.“  / vklase /

Istorikai seniai argumentuotai įrodė, kad teisingas istorinių įvykių nušvietimas įmanomas tik tada, kai numiršta paskutinysis liudininkas. Tada jauniems istorikams jau niekas nebetrukdo atrasti visą teisingą teisybę, papasakoti viską taip, kaip turėjo būti.

(Na, bėda gal tik ta, kad paskutinysis, matęs gyvą Leniną, gyveno, turbūt, kokius 115 metų… Jei nebūtų numirusi valstybė, kurioje  Leninas buvo madingas, būtų gyvenęs ir ilgiau.)

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s