Mes kol kas gyvename kufros teritorijoje.

Kufros teritorija susideda iš dviejų dalių: paliaubų zonos ir karo zonos. Kuriai zonai priklausome mes? Kol kas dar, tikėkimės, paliaubų.

Manau (noriu tikėti), kad tai yra labai primityvus, žydiškai iškreiptas Korano tiesų traktavimas. Visi seniai žinome, kad religiniai tekstai (bet kurios religijos) yra toks dalykas, į kurį geriau nekišti nosies, jeigu neturi noro ir kantrybės nuoširdžiai uoliai gilintis. O ir įsigilinęs nieko nesuprasi be Tikėjimo. O Tikėjimas yra būsena, kai suprasti stengtis nebereikia.

Религия и политика с точки зрения Ислама представляются неразделимыми. В этой связи мировое пространство делится на дар уль-Ислам (территория Ислама) и дар уль-куфр (территория куфра).

Первое – это страны, в которых обеспечена исламская форма правления как с точки зрения права, так и практики. Второе – антипод дар уль-Ислам, внутри которого выделяются дар уль-ахд (территория договора) и дар уль-харб (территория войны).

Дар уль-ахд – это страны, власти которого подписали с мусульманами в лице их руководства мирный договор и гарантировали им основные права. Дар уль-харб – страны, объявившие войну мусульманам; оккупированные земли дар уль-Ислам; территория, на которой мусульмане подвергаются угнетению и лишены основных прав, где отсутствует договор между населением и мусульманами, определяющий их взаимоотношения и подтверждающий гарантии неприкосновенности жизни, чести и имущества мусульман; территории, в пределах которых запрещено ведение проповеди Ислама; территория, откуда исходит реальная угроза мусульманам.

/ Исламская концепция миропорядка /

Grumlinas nepatenkintas, kad Mubarakas vakar neatsistatydino.

Radzichovskis Mubaraku labai žavisi.

Užduotis-klausimėlis TV laidai “Lietuvos ateitis“: atspėkite, kuris iš tų dviejų yra žydas. 🙂

Reklama

6 komentarai apie “Mes kol kas gyvename kufros teritorijoje.

 1. xe-xe-xe… Grumlinas nei patenkintas, nei nepatenkintas Mubaraku… Jei žiūrėti iš globalinės politikos pozicijų – pasauliui geriua Mubarakas, nei islamistai. Jei žiūrėti iš bendražmogiškų pozicijų – tų žmogelių tikrai nuoširdžiai gaila. Tik va aš objektyviai suvokiu, kad tas jų protestas tėra nesąmoningas skubėjimas į islamizmo ekspresą, naiviai tikint, kad tai tarukinys į demokratinį rytojų. Ir man baisu.

 2. BBC praneša, kad “promubarakiniai demonstrantai“ ėmėsi mušti “antimubarakinius“ demonstrantus. Prasideda mėginimas kaštonus ištraukt iš ugnies pačių kaštonų rankomis.

  “ среда, 2 февраля 2011 г., 12:01 GMT 15:01 MCK
  На центральной площади Египта начались столкновения

  По сообщению корреспондента Би-би-си из Каира, многотысячная толпа сторонников действующего президента Мубарака хлынула на центральную площадь Тахрир.

  Толпа разрушает баррикады, построенные оппонентами президента.

  Как передает корреспондент Би-би-си с места событий, начались столкновения между враждующими лагерями, и ситуация накалена до предела.“

  Kariuomenė pasižadėjo nešaudyti į TAIKIAS demonstracijas. Pažadas buvo ištęsėtas. O dabar jau galima “įvesti tvarką“…

 3. Dabar Aldžazyra rodo paveikslėlius, kuriuose vieni bėga, o kiti intensyviai mėtosi akmenais in juos. Kas bėga, o kas veja- nelabai aišku, bet nelabai ir svarbu. Tankai kol kas stovi vietoje, nesimėto akmenais ir kitaip nesikiša.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s