Raudonojo kampelio šiukšliadėžukė

Apie plakatą “SVEIKO PROTO DEŠINIEJI“

Mauzeris: O kaip Masiulis nusistatė, kad jis sveiko proto dešinysis?

Sūrskis: Matyt, praėjo komisiją. Užsimerki ir su pirštu turi paliesti nosį. Su kuria ranka geriau lieti, toks ir esi – kairysis arba dešinysis. Tiesa, socdemai eksperimento metu naudoja čerką, dėl to pas juos partijoje pilna ir kairiųjų, ir dešiniųjų, nes labai netikslūs rezultatai.

Mauzeris: O sveiko proto nustatymo metodika kokia?

Sūrskis: Klausimai – atsakymai… Toks testas. Klausia daktaras Masiulio, kas jums idealas politikoje. Masiulis vidurnaktį pakeltas sako: Čerčilis, De Golis, Eugenijus Gentvilas… Pirmuosius du sako visi durniai, o trečias daktarą sudomina. Ir daktaras klausia: ką Gentvilas veikia. Masiulis sako, aš jį padariau uosto direktoriumi. Daktaras rašo pažymoje, kad jaunuolis turi sveiko proto.

Mauzeris: Nu jo, jeigu reikalus perduoti tvarkyti mamai, esi silpno proto dešinysis, o jeigu reikalus atiduodi tvarkyti Gentvilui – sveiko proto dešinysis…

Sūrskis: Man plakate dar trūksta nuogo Steponavičiaus nuotraukos. …

“Žiauriai susirūpinusiais veidais žiūri į mus iš TV ekranų, monitorių, laikraščių ir vis ragina eiti balsuoti. Būtų jų valia, jie nubalsuotų patys už visus kitus. Bet negali. Todėl ir užkrečia visuomenę psichoze, maniakaliai kartodami: „nueikite prie urnų“. Jie žino, kad jei mes – žmonės, lojalūs „intelektualams“, skaitantys laikraščius ir žiūrinčius TV, nenueisime balsuoti, rinkimų rezultatus lems tamsių ir aktyvesnių „runkelių“ minia.

Jie sako mums: „Parodyk runkeliams, kas valdo Lietuvą!“. Jiems svarbi „kitos“ Lietuvos pergalė, tos Lietuvos, kuri glūdi jų fantazijose ir prasilenkia su realybe. Jie nesuteikia mums moralinės teisės apsispręsti, ar tai iš viso racionalu – visiems ir visada eiti balsuoti. Anot jų, jau vien kelti šį klausimą yra šventvagystė ir nuodėmė.

Jie nesako mums vienos tiesos: didžiausias rinkėjų aktyvumas pastebimas autoritarinėse šalyse ir visur kitur, kur efektyviai plaunamos žmonių smegenys. Kuo laisvesnė šalis, tuo mažiau žmonių eina balsuoti. Jūs manote, kad tai dėl turtingų šalių piliečių tinginystės? Ne, ir dar kartą ne. Pasyvus balsavimas turi savo aiškią geležinę logiką.“

>>> toliau skaitykite čia- “Martynas Plečkaitis. Kodėl aš neinu balsuoti

 

Reklama

3 komentarai apie “Raudonojo kampelio šiukšliadėžukė

  1. Man plakatuose visi labai gražūs. Uspaskis – kaip Švarcnegeris, Prunskienė – kaip Naomė Kembel. Tik Pakso plakato nemačiau, nežinau, koks dabartinis jo grožis.

  2. Vakar gavau (Paksą) į šiukšliadėžę, bet nepažiūrėjau, kaip atrodo.
    Suklydau rašydamas dabar netyčia, bet logiškai. Gavau į pašto dėžutę, nukeliavo į šalia tam tikslui pastatytą dėžę. Ergo, gavau į šiukšliadėžę.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s