FB yra blogis, užsiundykime FB šunimis!

Prieš porą dienų manęs vos neprivertė registruotis FB. Tą kartą pavojus praėjo pro šalį, apsiėjau, bet gali kada nors panašus atvejis pasikartoti ir būti rimtesnis. Tada sakiau sau: jeigu išprievartaus, tai nieko kito ten nuo manęs nebus, tik užrašas “I Hate FB“.
Bet dabar Cukerbergas pametėjo idėją, kad galėsiu tokiu atveju (- jeigu ką-)  pats  į tą jų marmalynę išvis nelįsti, o vietoje savęs pasiųst šunį.

Naujas šūkis: užsiundykime FB šunimis!


(Ta pačia tema skaitykite: Ekspertai pranašauja: Blogosferoje mažės nusikalstamumas ir bus sveikiau kvėpuoti )

5 komentarai apie “FB yra blogis, užsiundykime FB šunimis!

  1. Taigi išaiškino Eksleris, kad Cukerbergas save vadina Zakerbergu – amerikonišku tarimu.

  2. Mums amerikoniškas tarimas ne zokonas. Nesikėsinu atimti iš to jaunuolio teisę tarti savo pavardę taip, kaip jam patinka. Kaip reikalauja jo tėvynės papročiai. O mano šalyje tradicija yra žydiškai vokišką pavardę tarti vokiškai. Nuo žodžio cukrus. Kai jau paliepsite cukrų vadinti zakeris arba šugeris– tada gal pagalvosiu. Bet tikiuosi nedagyventi taip toli.

    (Pavyzdys kitas, panašus: gali mūsų garbusis ekspremjeras save vadinti kiek telpa VAGnorium, man negaila jam jo žemaitiškos teisės. Bet manęs jis neprivers dėl to kalbėti žemaitiškai, aš jį vis tiek visada vadinsiu lietuviškai- VagNOrium. Ir tai joks nėra įžeidimas, o tik skirtingų kalbų skirtingos tradicijos.

  3. Kad labai jau tu sureikšmini tą FB. Aš ten netyčia patekau – nebuvo kito būdo pasižiūrėti fotkėms iš kažkokios papojkės – bet ir dabar neaktyviai tedalyvauju. Nes norint ten laiką galima žudyti visas 25val. per parą

  4. Grumlinai, bet tai ir yra didžiausia FB blogybė, kuriai mažai kas ir tegali atsispirti – laiko žudymas. Taip sakau tik dabar, kai prisimenu, kiek laiko pražudžiau forumuose. Bet ten nors buvo kažkokia bendravimo imitacija, kažkokios diskusijos – šiokia tokia socializavimosi nauda. Blogai sumažino diskusijas iki minimumo, ir gal senesniems atsibodo diskutuoti, o jaunesni nejaučia poreikio, pasitenkina paviršutinišku papletkinimu? O džiaugtis, kiek daug informacijos FB galima rasti, kvaila: mes ir taip dūstame nuo informacijos pertekliaus, nebepajėgiame ilgiau susikoncentruoti nė vienai temai. Pritariu tik vienai FB paskirčiai – uždaroms mažoms grupelėms tarpusavyje dalytis nuorodomis, fotkėmis, įrašais ir pan., jie bendraminčiai ar giminės, ir daugiau dalyvių jiems nereikia, todėl nenorėjo teršti viešos interneto erdvės. Bet atsiradusi mada FB siekti tūkstančių palankumo? Panašu į man pažįstamos žurnalo “Stilius“ skaitytojos svajonę – kad jos nuotrauka atsirastų Stiliaus viršelyje. Tai FB lyg ir realizuoja tokią svajonę: išleidi savo tokį a la Stilius su savimi pagrindiniame vaidmenyje ir dar sulauki patenkintų skaitytojų įvertinimo.

  5. Kuo tas FB blogas? Prisiloginu sekmadienį vakare pažiūriu kas naujo pas buvusius klasiokus/kursiokus ir tiek. O laiką pakankamai sėkmingai galima deginti ir prie youtubės, googlės, ar kitų internetinių niekalų.

    Posto autoriui greičiau internetas yra blogis, o ne konkrečiai FB 😉

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s