Apie duonos kepimą ir laukinių moterų vyrus

Taip gavosi, kad vakar man irgi teko vakarienei pasitenkinti varške su uogiene. Tai prisiminiau ta proga Balkanų moters vyrą, kaip anas anądien skundėsi sunkiu gyvenimu, kad motera jam duonos reguliariai ir laiku nepateikia. (Vargšas toks per visą pilvą, tie jo skundai visiems seniai nubodę, bet dabar kalba ne apie tai).

Ir staiga pagaliau supratau, kame reikalas su tuo Balkanų moters vyru. Supratau, kodėl jis nekepa duonos pats, o atidavė tą reikalą moteriai.
(Kada pirko švancas duonkepę, tyliai tikėjausi, kad jau turėsiu draugą, su kuriuo galėsiu dalintis duonos kepimo mokslo džiaugsmais ir nuotykiais. Ir trupučiuką paskui buvau piktas, kad mano viltys neišsipildė).

O dabar pagaliau man daėjo. Nekaltas jis.
Prisiminiau, kokiose šalyse duonos kepimas skaitosi moterų reikalas. Afrikoj. Pas arabus visokius. Balkanuose. Žodžiu, laukinėse gentyse.
Italijoj, Prancūzijoj, Ispanijoj duonos kepimas yra vyriškas reikalas. Moteriškei patikima nebent miltus sijoti.
Netgi Kaukaze.

Dėl Lietuvos civilizuotumo- nežinau. Įvairių žmonių yra. Būna civilizuotos moterys su laukiniais kaimiečiais vyrais. Tai jos dažniausiai apsimeta vegetarėmis. (Ragai, kanopos). Duonos jos, žinoma, nekepa. Arba jei ir kepa, tai tokias visokias nevalgomas: su grūdeliais, sėmenėlėmis, pelais, be-druskos-be-cukraus, ir t.t.
Ir būna laukinės moterys. Iš Žemaitijos, iš Balkanų. Viską daro pačios. Net dulkių siurblio vyrui nepatiki. Tik traktorių. Tokių moterų vyrai dažniausiai (jei normalūs) iš dyko buvimo prasigeria.

Reklama

Vienas komentaras apie “Apie duonos kepimą ir laukinių moterų vyrus

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s