Maxthon 3 man patinka

“Maxthon 3 comes with a browser engine that draws web pages 200% faster than Google Chrome. See for yourself.“

Įžūliai pagyrūniška reklama, aišku. Bet suveikė. Pasmalsavau. Nors kadaise jau buvau mėginęs Maxthon’ą; tada jis manęs niekuo nesudomino (kaip ir kt. mažųjų daryklų naršyklės- tik įvairūs apvalkalai ant IE).

Na, ir ką. Naujoji versija man, žynoce, tikrai patiko. Sunku pasakyti, kaip ten dėl to greičio- įtariu, kad “200% faster“ nėra labai rimtas pasigyrimas. Bet sukasi tikrai neblogai, o ir visa kita yra labai simpatiška. Nepasigendu nė vieno papildinio (įskiepio), kuriuos turėjau įsidiegęs Chrome, nes visi tie malonumai čia jau yra sudėti (AdHunter, “Reader Mode“ ir t.t.)

Pirmas malonumas: labai paprastai-paslaugiai importuojamos visos nuorodos iš Chrome, be jokių papildomų manipuliaciju (arba iš IE, Mozillos, aišku). Jokių persikraustymo sunkumų, iškart pasijunti namie. Su papildomais patogumais. Pvz., čia yra “Superdrag“. Pvz., čia gali pirmame lape susidėti ne 6 adresus, kaip Chrome, bet 3×8 .ty.- 24. Smulkmena, aišku. “Switch Browser Mode“ yra irgi smulkmena. Persijunginėti į “senoviškos naršyklės“ (t.y., IE) vaizdelį “Retro Mode“ normaliam žmogui prisireikia retai. Bet dar pasitaiko tokių užsispyrusių tinklapių, kurie to pareikalauja. Todėl net ir ši smulkmena yra maloni. Ir tokių malonių smulkmenų čia yra nemažai.

Todėl visai gali būti, kad išduosiu Chrome. Dar neprižadu, bet kol kas…
(Tik nereikia man čia plepėti apie Mozilą. Nepatinka ji man, griozdiška, ir t.t.)

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s